Anna Dereszowska o relacji z macochą. Wyznała, że to ona była dla niej matką

Autor:
Dominika
Kowalewska
Anna Dereszowska

Anna Dereszowska w ostatnim wywiadzie opowiedziała o rodzinnych sekretach. Aktorka wyjaśniła, że ma dwie macochy, które wpłynęły na jej rozwój. Szczególną więź zbudowała z aktualną partnerką ojca — Gabrielą.

Anna Dereszowska jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda na teatralnej scenie zadebiutowała w 2002 roku rolą Marii Antonownej w "Rewizorze" Mikołaja Gogola. Aktorka współpracuje z warszawskimi teatrami i realizuje się na szklanym ekranie. Ogólnopolską rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu "Złotopolscy", a występ w filmie "Lejdis", w którym wcieliła się w postać Korby, ugruntował jej pozycję w świecie kina.

Anna Dereszowska spełnia się również w roli mamy i partnerki. Ze związku z aktorem Piotrem Grabowskim ma córkę Lenę, natomiast z fotografem Danielem Duniakiem doczekała się dwóch synów: Maksymiliana i Aleksandra. Gwiazda chętnie publikuje w sieci rodzinne zdjęcia, celebrując ważne momenty z życia dzieci i partnera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd"
Julia von Steinhoff w pierwszym odcinku cyklu "Bliżej gwiazd" Pierwszym gościnią cyklu “Bliżej Gwiazd” jest Julia von Steinhoff, bohaterka programów TTV. W emocjonalnej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o dzieciństwie, okrucieństwie rówieśników patrzących na nią przez pryzmat zawodu rodziców i hejcie. Przytoczyła historię swojej walki o samoakceptację i o to, by pierwszy raz usłyszeć od taty słowa: “Jestem z ciebie dumny”. Jak działalność w branży funeralnej wpływa na poszukiwania miłości? Czy głęboka wiara pomaga w życiu? Tego wszystkiego dowiecie się z premierowego odcinka programu “Bliżej Gwiazd”.

Anna Dereszowska o relacji z macochą

Niedawno w podcaście "Po macoszemu" gościła Anna Dereszowska. Gdy aktorka miała zaledwie 9 lat, musiała poradzić sobie ze śmiercią mamy. Jej ojciec Krzysztof Dereszowski próbował ułożyć sobie życie na nowo. Dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu, a z aktualną partnerką Gabrielą związany jest od wielu lat. Anna Dereszowska w wywiadzie opowiedziała o relacji z macochą. Kobieta zmaga się z ciężką chorobą, przez co gwiazda stara się łapać każdą możliwość, by wspólnie spędzić czas.

Aktorka przyznała, że z partnerką ojca łączy ją szczególna więź. To Gabriela była obecna przy porodzie pierwszej córki gwiazdy.

"Z całą pewnością mój tata odegrał istotną rolę, bo jest bardzo ciepły i mówi o swoich emocjach. To jest wyjątkowe dla mężczyzny. [...] Mój tata i Gabrysia są już 25 lat razem. My już się znałyśmy wcześniej z Gabrysią. Przyjechałam do nich do Pszyczyny i tam mi wody odeszły. To Gabrysia była moją mamą, która była przy mnie, kiedy się urodziła Lenusia" - powiedziała aktorka.

Kobiety wciąż cieszą się z relacji, którą udało im się zbudować.

"To jest taki moment, kiedy obie nie boimy się okazywać takiego fizycznego ciepła. Jest to bardzo ważny dla nas czas. Rzeczywiście tę relację udało nam się zbudować bardzo bliską. Gabrysia też jest wspaniałą babcią. [...] Ona jest w pełni sił umysłowych. Oczywiście ma dni, kiedy czuje się bardzo dobrze, a że wygląda troszkę inaczej... ludzie zmieniają się, chorują" - dodała.

Przeczytaj też: Lara Gessler o relacji z partnerką ojca. "Byłam workiem do bicia"

Anna Dereszowska wspomina biologiczną mamę

Anna Dereszowska była dzieckiem, gdy jej biologiczna mama zmarła. W wywiadzie przyznała, że niewiele pamięta z czasów, kiedy kobieta chorowała. Mama Anny Dereszowskiej zmagała się z chorobą nowotworową.

"Choć byłam dużą dziewczynką, nie pamiętam, jaka była mama. Wracam teraz do tego na terapii. To normalny mechanizm, szczególnie dziecka. Widocznie cała choroba mamy była dla mnie tak trudna, że wiecie, co pamiętam? Zamknięte drzwi. Rozmawiamy o tym teraz. Gabrysia powiedziała, że nie chce, żeby dzieci zapamiętały ją tak. Gdy przyjedzie po chemii, nie chce, żeby Lenusia (córka Ani) ją tak zapamiętała" - powiedziała.

Historia związków ojca Anny Dereszowskiej jest niezwykła. Aktorka w rozmowie wyznała, że Krzysztof Dereszowski zaczął spotykać się z Gabrielą zaledwie dwa lata po śmierci biologicznej mamy. Kobieta była jednak po rozwodzie i związek się nie rozwinął. Wówczas ojciec gwiazdy związał się z Teresą, z którą stanął na ślubnym kobiercu. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu i po czterech latach się rozstali. Wówczas Krzysztof Dereszowski ponownie zaczął spotykać się z Gabrysią. Stworzyli silną relację, która trwa do dziś.

Przeczytaj też: Anna Dereszowska pochwaliła się domem na Mazurach. "Tak długo na to czekaliśmy"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości