Anna Dereszowska o życiu z młodszym partnerem. "Lepiej by było, gdyby jedno z nas stabilnie stało na nogach"

Bal Fundacji TVN 2022: Anna Dereszowska z partnerem
Bal Fundacji TVN 2022: Anna Dereszowska z partnerem
Źródło: MWMEDIA
Anna Dereszowska od kilku lat jest związana z fotografem, Danielem Duniakiem. Para poznała się podczas jednej z zagranicznych sesji zdjęciowych. Aktorka kilkukrotnie była pytana o to, jak wygląda związek z młodszym mężczyzną. Niedawno zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. Wyjaśniła, że często czuje się zmotywowana do "gonienia".

Choć Anna Dereszowska jest starsza od swojego partnera zaledwie o 4 lata, w mediach często pojawiają się spekulacje dotyczące tego, czy różnica wieku może być dla nich przeszkodą. Aktorka postanowiła wyjaśnić, jak wygląda ich relacja. 

Anna Dereszowska o związku z młodszym partnerem

Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że gdy w 2014 roku poznała obecnego partnera, nie była przekonana do tej relacji. Dodała, że nigdy nie traktowała fotografa jako "obietnicy szalonej przygody", a sumienność mężczyzny w okazywaniu zainteresowania sprawiła, że w końcu postanowiła dać mu szansę. 

"Chodził, chodził i wychodził. [...] Daniel jest i był bardzo odpowiedzialny" - powiedziała o ukochanym. 

Anna Dereszowska opowiedziała także, dlaczego ich związek bywa "ekstremalnie trudny".

"Było nas dwoje takich szaleńców w domu uprawiających wolne zawody. Oboje jesteśmy koziorożcami, co jest ekstremalnie trudne, żeby żyć z drugim koziorożcem pod jednym dachem, naprawdę" - powiedziała o Danielu Duniaku w programie "Taka jak Ty".

Anna Dereszowska o Danielu Duniaku. Jaką są parą?

Anna Dereszowska i Daniel Duniak doczekali się dwójki potomstwa. W 2015 roku na świat przyszedł ich syn Maksymilian, a w 2021 roku urodziła się córka Aleksandra. Para wychowuje także Lenę, córkę aktorki z pierwszego małżeństwa. Jak dzielą się opieką i jakimi są rodzicami? Aktorka uchyliła rąbka tajemnicy. 

"Uznał, że lepiej by było, gdyby jedno z nas stabilnie stało na nogach i to jest on. Świetnie mu wychodzi to, co robi, jestem z niego naprawdę dumna. Partner, który się rozwija w takim tempie, który zmienił swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni w przeciągu paru lat – jak tak patrzę na niego, to myślę sobie: 'Dereszowska, goń, goń, goń!'" - powiedziała aktorka.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości