Medycyna Estetyczna

Sharon Stone jest popularną aktorką, która w tym roku skończyła 64 lata. Niedawno gwiazda udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o powodach rozstania ze znacznie młodszym partnerem. Jak się okazuje, Sharon Stone doświadczyła ageizmu nie tylko w sferze zawodowej.

Grażyna Wolszczak nie stroni od dobrodziejstw nauki i korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. W ostatnim wywiadzie opowiedziała o swoim stosunku do poprawek, zmarszczek i upływającego czasu.

Renee Zellweger skończyła w tym roku 53 lata i udzieliła wywiadu, w którym skrytykowała koncerny kosmetyczne. Oskarżyła je o reklamowanie produktów, które mają ukryć oznaki starzenia. Choć Renee Zellweger utrzymuje, że aby być szczęśliwym człowiekiem, należy celebrować swój wiek, sama ma za sobą okres wzmożonej ingerencji medycyny estetycznej.

Marcin Tyszka podczas ostatniej konferencji "Top Model" w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą dla cozatydzien.tvn.pl opowiedział o tym, jak czuje się w wieku 46 lat. Fotograf wyjawił, że dba o siebie i nie mówi "nie" zabiegom medycyny estetycznej.

Jane Fonda jest jedną z najbardziej cenionych aktorek w Hollywood. Mimo że swój debiut zaliczyła w 1954 roku, nadal chętnie udziela się publicznie. Jakiś czas temu gwiazda udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o swoim stosunku do medycyny estetycznej. Wypowiedź aktorki wzbudziła wiele emocji.

Ewa Minge poprawiła swój stary, wieloletni makijaż permanentny, który był dość wyrazisty. Projektantka nie ukrywała, że bardzo ją męczył i dlatego ponad rok temu poddała się procesowi usunięcia starego makijażu, w którego miejsce teraz pojawił się nowy i delikatniejszy. Ewa Minge podkreśliła, że był to bardzo żmudny proces, jednak cierpliwość się opłaciła.

Lara Gessler przez lata obecności w show-biznesie i mediach społecznościowych musiała zmierzyć się z wieloma dociekliwymi komentarzami. Niedawno jednak, podczas sesji pytań i odpowiedzi, którą urządziła dla swoich obserwatorów, padło zagadnienie dotyczące zabiegów medycyny estetycznej. Szybka odpowiedź zaskoczyła wielu internautów.

Sandra Kubicka to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich modelek. Niedawno w jednym z wywiadów przyznała, że będzie musiała przejść poważny zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Obawia się jednak, że będzie zawiedziona operacją wykonaną przez polskich lekarzy.

Obserwatorzy Jessiki Mercedes od prawie roku dopytywali ją w komentarzach, czy zdecydowała się na jakiś zabieg medycyny estetycznej. Dotąd blogerka nie zabierała głosu w tej sprawie. Aż do teraz. Otwarcie powiedziała o tym, co poprawiła w swoim wyglądzie. Zmiana na plus?

Niedługo widzowie będą mogli obejrzeć wielki finał 5. edycji "Hotelu Paradise". Uczestnicy, choć nie mogą zdradzić żadnych szczegółów swoich relacji czy przebiegu programu, aktywnie relacjonują życie w mediach społecznościowych. Kuba pokazał internautom kulisy wykonywania zabiegu medycyny estetycznej. Co zmienił na swojej twarzy?

Monika Richardson 25 kwietnia kończy 50 lat. Dziennikarka przyznała, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Myśli szczególnie o jednym zabiegu.