Aneta Kręglicka podzieliła się intymnym wyznaniem. "Żyłam w ciągłym stresie, niepokoju"

Aneta Kręglicka
Aneta Kręglicka
Źródło: MWMEDIA
Aneta Kręglicka otworzyła się w mediach społecznościowych na temat swojego wieku. Modelka podkreśliła, że dojrzałość to czas, w którym osiągamy pełnię naszego potencjału i uczymy się akceptacji samych siebie.

Aneta Kręglicka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w polskim modelingu. Zasłynęła na całym świecie, kiedy w 1989 roku zdobyła prestiżowy tytuł Miss World. Zdobycie korony najpiękniejszej kobiety na globie przyspieszyło rozwój jej kariery. Obecnie Aneta Kręglicka ma 59 lat i zachwyca na pokazach mody.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

SKAZANA_KULESZA_URODA
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Aneta Kręglicka o dojrzałym wieku

Aneta Kręglicka podkreśliła w swoim wpisie na Instagramie, że dojrzałość nie powinna wywoływać kompleksów ani złego samopoczucia. Wręcz przeciwnie, jest to czas, kiedy doświadczamy pełni naszych możliwości.

"To dopiero w dojrzałości doświadczyłam całego swojego potencjału, nabrałam pewności i poczułam autentyczną radość z życia. Nauczyłam się też doceniać chwile" – przyznała.

Modelka otwarcie przyznała, że wcześniej żyła w ciągłym stresie, podążając za swoimi ambicjami i oczekiwaniami innych. Jednak teraz dojrzałość sprawia, że podejmuje życiowe wyzwania z większą pewnością siebie i spokojem.

"Wcześniej żyłam w ciągłym stresie, niepokoju i w dzikim sprincie za spełnianiem swoich ambicji i oczekiwań innych. Chciałam być najlepsza w każdej roli albo co najmniej stać na pudle. Dzisiaj już mi to przeszło. Z jej powodu wcale też nie popadam w histerię, bo psychicznie i fizycznie czuję się świetnie, wiem, że wciąż jeszcze wiele mogę, ale już niewiele muszę" – wyznała.

Gwiazda nie zapomniała również wspomnieć, jak wielkie znaczenie ma dbanie o siebie zarówno od środka, jak i na zewnątrz. Podkreśliła, że sport pomaga zachować dobre samopoczucie i zdrowie, podczas gdy negatywne emocje mogą zaszkodzić naszej urodzie.

"A z urodą, wiadomo, jak jest, przemija, choć może na zawsze pozostać w nas piękna przyjazna dusza. Ja z wiekiem taką właśnie chcę być. Sceptykom życzę więc dobrego samopoczucia za lat parę, bo to smutne być złośliwym i zgorzkniałym staruszkiem" – kontynuowała.

Aneta Kręglicka o medycynie estetycznej

Aneta Kręglicka w wywiadzie udzielonym serwisowi Fakt opowiedziała o sekrecie swojej urody. Okazuje się, że modelka często odwiedza gabinet medycyny estetycznej, jednak stawia na bezinwazyjne zabiegi.

"Wbrew temu, co może myślą niektórzy, stosuję wyłącznie naturalne zabiegi. Moim ulubionym zabiegiem od lat jest mezoterapia i rzeczywiście stosuję ją co trzy miesiące. Mniej więcej wtedy, gdy mam czas. Czasami dwa razy do roku zdarza mi się skorzystać z laserów. A tak to naprawdę pielęgnacja i masaże. Sama masuję sobie ciało i twarz. To są naprawdę moje codzienne zabiegi" — powiedziała w rozmowie z Maciejem Lechocińskim.

Modelka skomentowała także zachowanie gwiazd, które stosują botoks i inne wypełniacze. Modelka podkreśliła, że sama nigdy by nie wykonała takich zabiegów, jednak nie chce oceniać wyborów innych kobiet.

"Nie będę wypowiadać się na temat innych. Mam taką zasadę, żeby nie komentować wyglądu innych, a szczególnie osób publicznych. Jestem za naturą i nawet z upływającym wiekiem uważam, że dobra pielęgnacja i nie za duża ingerencja sprawia, że jesteśmy po prostu sobą. A ja chciałabym być podobna zawsze do siebie" — podsumowała.

Aneta Kręglicka
Aneta Kręglicka
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości