Krystyna Pawłowicz porównała się do Demi Moore. "Nie zaimponuje mi"

Krystyna Pawłowicz, Demi Moore
Krystyna Pawłowicz, Demi Moore
Źródło: Getty Images, x-news/TVN24
Krystyna Pawłowicz to polityczka znana z konserwatywnych poglądów. Często wzbudza kontrowersje wpisami w mediach społecznościowych. Tym razem sędzia Trybunału Konstytucyjnego porównała swoją urodę do urody słynnej aktorki z Hollywood Demi Moore. Wpis wywołał lawinę komentarzy.

Krystyna Pawłowicz to aktywna użytkowniczka platformy X. 71-latka nie stroni od komentowania różnorodnych tematów, włączając w to bieżące wydarzenia polityczne, sportowe, a także społeczne. Jednak jej ostatni wpis, w którym odniosła się do zdjęcia 61-letniej Demi Moore, wzbudził szczególne zainteresowanie internautów.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

SKAZANA_KULESZA_URODA
Agata Kulesza o medycynie estetycznej. "Muszę mieć pełną mimikę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Krystyna Pawłowicz porównała się do Demi Moore

Jeden z użytkowników platformy X dodał zdjęcie słynnej aktorki i z humorem je skomentował. Zasugerował, że Demi Moore swój wygląd zawdzięcza operacjom plastycznym.

"61-letnia Demi Moore. Jej chirurg plastyczny prawdopodobnie musiał pracować przy klepaniu Passatów z Niemiec" - czytamy.

Krystyna Pawłowicz nie pozostała dłużna i udostępniła własne zdjęcia z przeszłości. Zaznaczyła, że nie potrzebowała chirurga plastycznego, by zachować młody wygląd.

"Jak fun, to fun… Nie zaimponuje mi, tu mam 62-63 lata… Bez chirurga" - stwierdziła w charakterystycznym dla siebie tonie.

Wpis Krystyny Pawłowicz wywołał burzę w sieci. Niektórzy internauci dziwili się, czy Krystyna Pawłowicz mówi poważnie, jednak ona sama podkreśliła, że wpis miał żartobliwy charakter.

 "Ten wpis to na serio?" - dopytywał internauta, któremu polityczka poradziła, aby "się nie spinał, bo ładna dziś pogoda".

Reakcje na porównanie Krystyny Pawłowicz do Demi Moore były mieszane. Niektórzy kpili z polityczki, inni nie dowierzali, znaleźli się też tacy, którzy wyrazili podziw i chwalili sędzię TK za naturalność i pewność siebie.

"Teraz jestem już 10 lat starsza niż na zdjęciach" - żartowała była posłanka, odpowiadając na komentarze.

Demi Moore o operacjach plastycznych

Demi Moore jest jedną z największych gwiazd Hollywood. Media nieustannie chwalą jej postawę wobec chorego Bruce'a Willisa. Mimo rozwodu utrzymuje doskonałe relacje ze swoim byłym mężem. Fani są też pod wrażeniem jej wyglądu, choć wielu uważa, że to zasługa medycyny estetycznej. Był czas, kiedy wytykali jej, że przesadza z zabiegami.

Kilka lata temu Demi Morre otworzyła pokaz Fendi i zaskoczyła wszystkich swoim wyglądem. Internauci sugerowali, że aktorka mogła paść ofiarą operacji plastycznych. Fani krytykowali jej wygląd i nie mogli uwierzyć, że to ta sama osoba. W sprawie wyglądu hollywoodzkiej gwiazdy wypowiedziało się kilku lekarzy.

"Lekarz Demi z pewnością przesadził z wypełniaczami w policzkach, ustach i żuchwie do tego stopnia, że wyglądają nienaturalnie. Wygląda na to, że przeszła też lifting. Ale całą uwagę zwracają jednak wypełniacze. Pozytywnym akcentem jest to, że jej skóra twarzy i szyi jest znacznie gładsza, co jest prawdopodobnie połączeniem mikro-botoksu i częstotliwości radiowej" - stwierdził Frank Agullo znany jako dr Worldwide w rozmowie z portalem The Blast.

Dziś wiemy już, że wygląd Demi Moore nie był efektem nieudanych zabiegów, choć media spekulują, że gwiazda wydaje rocznie na operacje i zabiegi odmładzające 250.000 dolarów, czyli prawie milion złotych. Ona sama nigdy nie potwierdziła tych informacji. Wręcz przeciwnie. W 2007 roku w wywiadzie udzielonym francuskiemu magazynowi Marie Claire powiedziała, że nie miała nigdy operacji.

"Nie wyobrażam sobie operacji tylko po to, by zapobiec starzeniu. Skalpel nie sprawi, że będziesz szczęśliwsza" - powiedziała, dodając, że nie ocenia nikogo, kto decyduje się na takie procedury.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images, x-news/TVN24

podziel się:

Pozostałe wiadomości