Rinke Rooyens

Rinke Rooyens

Tłum gwiazd pojawił się na premierze filmu "Każdy wie lepiej". W produkcji wystąpiły znane twarze. W rolach głównych zobaczymy Joannę Kulig i Michała Czerneckiego. Jak się prezentowali?

Kayah przez kilka lat była związana z osiem lat młodszym biznesmenem Jarosławem Grzywińskim. Media już od jakiegoś czasu spekulowały, że para się rozstała. Wokalistka nie komentowała tych doniesień. W najnowszym wywiadzie nawiązała jednak do swojej poprzedniej już, jak się okazuje, relacji.

Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens nie będą hucznie obchodzić zbliżającej się rocznicy ślubu. W jednym z wywiadów właścicielka marki "La Mania" zdradziła powody takiej decyzji. Chodzi o problemy rodzinne. "Uzależniamy nasze plany od tego, co będzie dalej" - wyznała.

Joanna Przetakiewicz wraz z ukochanym podbijają rajskie, malediwskie plaże. Projektantka pokazała internautom piękne widoki, jednak to nie rajskie plaże wzbudziły największy zachwyt. Fani byli jednogłośni. "Pani wygląda fenomenalnie".

Rinke Rooyens, życiowy partner Joanny Przetakiewicz udzielił szczerego wywiadu. Opowiedział, że długo walczył z obwinianiem się po samobójstwie matki. "Tamtego dnia dzwoniła do mnie parę razy, a ja nie odebrałem, bo pracowałem".

"To tylko kilka dni" to program, który ma na celu przybliżyć życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami. W programie widzimy też, jak wiele trudu muszą włożyć bliscy w opiekę nad nimi. Z pomocą przychodzą im znane gwiazdy, które na kilka dni zajmą ich miejsce.