Syn Kayah i Rinke Rooyensa chce iść w ślady rodziców. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Kayah i Rinke Rooyens
Jak wygląda i czym się zajmuje syn Kayah i Rinke Rooyensa?
Źródło: MWMEDIA
Od momentu narodzin w 1998 roku, Roch Rooyens jest ukochanym synkiem swoich rodziców, słynnej polskiej wokalistki Kayah i Rinke Rooyensa. Teraz, mając już 25 lat, Rooyens wyrósł na przystojnego i utalentowanego młodego mężczyznę. Czym obecnie się zajmuje, jakie ma plany na przyszłość i jak wygląda?

Przyszłość Rocha Rooyensa zapowiada się obiecująco. Jego związek z show-biznesem wydaje się pewny, a fakt, że już teraz angażuje się w różnorodne projekty, świadczy o jego chęci podążania tą samą ścieżką co sławni rodzice. Zobacz, jak wyrósł syn Kayah i Rikne Rooyensa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Joanna Opozda o przyszłości syna. Czy chciałaby, by poszedł jej śladami? "Wolałabym, żeby obrał inną ścieżkę"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Roch Rooyens – czym sie zajmuje i jak wygląda?

Roch Rooyens jest owocem miłości dwóch znanych postaci w polskim show-biznesie. Dzieciństwo spędzał głównie z matką, jednakże nie brakowało troskliwej obecności ojca, który mimo rozstania z Kayah, zawsze starał się być częścią życia syna.

W chwili obecnej 25-latek zaangażowany jest w pracę w firmie ojca, skupiając się na różnorodnych projektach telewizyjnych. Nie wyklucza również, że w niedalekiej przyszłości postanowi ruszyć z własnymi, nowatorskimi pomysłami, kontynuując rodzinne dziedzictwo artystyczne.

W opinii internautów, młody Roch Rooyens jest żywym odbiciem znanego ojca. Sami oceńcie, czy rzeczywiście jest do niego bardzo podobny. Tak wygląda syn producenta filmowego i wokalistki:

Kayah i Rinke Rooyens – historia miłości

Rinke Rooyens był wielką miłością Kayah, lecz ich małżeństwo niestety się rozpadło. Para poznała się w 1998 roku podczas pracy nad programem "To było grane", a wkrótce potem wzięli ślub i doczekali się syna Rocha, który stał się ich oczkiem w głowie. Byli ze sobą 12 lat. Ich relacja była burzliwa, w 2002 roku ogłosili separację, a w 2010 roku rozwód.

Obie strony przyznały, że byli zbyt podobni charakterem, co utrudniało im życie razem. Decyzja o rozstaniu była trudna i bolesna, a Rinke Rooyens wspominał, że było to dla niego porażką, że nie udało im się pokonać trudności i dogadać.

Mimo rozstania Kayah i Rooyens nie żywią do siebie żalu. Rozstali się w zgodzie i wzajemnie się wspierają. 

Kayah
Źródło: MWMEDIA
Rinke Rooyens
Rinke Rooyens
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości