Joanna Przetakiewicz świętuje drugą rocznicę ślubu. Zwróciła się do męża

Joanna Przetakiewicz świętuje rocznicę ślubu
Joanna Przetakiewicz świętuje rocznicę ślubu
Źródło: MWMEDIA
Projektantka mody Joanna Przetakiewicz wyszła za mąż za Rinke Rooyensa w 2020 roku. Para w tym roku obchodzi drugą rocznicę ślubu. Gwiazda postanowiła  podzielić się tą informacją w mediach społecznościowych.

Inicjatorka ruchu "Era Nowych Kobiet" i właścielka domu mody La Mania w 2020 roku wyszła za mąż za właściciela Rochstar S.A. Para jest bardzo szczęśliwa. Często można ich zobaczyć na wspólnych wyjściach. Joanna Przetakiewicz dokumentuje na swoim profilu na Instagramie zdjęcia z ich wspólnych chwil. 

Para pobrała się 29 września 2020 roku. Wzięli ślub cywilny w domu Joanny Przetakiewicz, a potem w gronie najbliższej rodziny urządzili huczne wesele w Grecji. To była uroczystość z imponującą dekoracją kwiatową w kolorystyce błękitu.

czt_przetakiewicz_zwiazek
Joanna Przetakiewicz nigdy nie pokłóciła się z mężem. "Nauczyliśmy się szacunku"
Joanna Przetakiewicz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o małżeństwie z Rinke Rooyensem. Projektantka przyznała, że jej związek jest idealny i nigdy nawet nie pokłóciła się ze swoim ukochanym. Zdradziła też przepis na sukces w miłości. "Nauczyliśmy się ogromnego szacunku do siebie, tolerancji i ogromnej łatwości bycia ze sobą" - powiedziała.

Joanna Przetakiewicz świętuje drugą rocznicę ślubu

29 września gwiazda podzieliła się na Instagramie wspólnymi zdjęciami z Rinke Rooyensem z okazji drugiej rocznicy ślubu. Nie zabrakło wspomnień z hucznego wesela w Grecji. Joanna Przetakiewicz we wpisie podziękowała czule mężowi za troskę, wsparcie i miłość.

"Dziękuję Ci za naszą miłość, bliskość i przyjaźń. Za Twoje wsparcie, cierpliwość i spokój. Siłę, czułość i troskę. Nikt tak jak Ty mnie nie rozpieszcza. Z Tobą wszystko jest lepsze. Kocham Cię bardzo!" .

Para poznała się w 2017 roku. Ich pierwsza randka odbyła się w Londynie. Joanna Przetakieiwcz  dla magazynu "Pani" zdradziła jak ona wyglądała.

"Uprzedziłam go, że wkrótce wyjeżdżam na dłużej, więc lepiej, żebyśmy potraktowali to jako spotkanie z serii romantycznej kolekcji chwil. Od progu zaniemówiłam! Mnóstwo zapalonych świec, kadzidełka, setki kwiatów, muzyka, szampan i truskawki. Tego wieczoru Rinke oddziaływał na wszystkie moje zmysły. Nie spodziewałam się aż tak wielkiej czułości. Bliskości " - mówi gwiazda.

Joanna Przetakiewicz we wpisie w mediach społecznościowych zaapelowała też do kobiet. Podkreśliła, że jeśli kobiety nie chcą zauważyć szczęścia, to nigdy ono nie przyjdzie. Odniosła się też do samotnych kobiet, żeby uwierzyły, że miłość istnieje.

Joanna Przetakieiwcz wydała książkę

Joanna Przetakiewicz to nie tylko projektantka mody, ale też inicjatorka ruchu "Era nowych Kobiet". Gwiazda poprzez tę inicjatywę chce pokazać, że kobiety w dzisiejszych czasach są silne i niezależne. W ramach tej społeczności celebrytka wydała książkę "Pieniądze szczęście dają", w której uświadamia kobietom, że niezależność finansowa od swojego partnera jest kluczowa. Mówienie, że pieniądze nie dają szczęścia, jest według niej nieprawdziwe. Gwiazda regularnie spotyka się z kobietami w całej Polsce, gdzie podczas konferencji opowiada swoją drogę, jaką przeszła w życiu, żeby osiągnąć stabilność finansową. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj więcej o Joannie Przetakiewicz:

Autor: Urszula Grabowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości