"To tylko kilka dni". Andrzej Piaseczny, Cleo i... Wiemy, kto jeszcze wystąpi w drugim sezonie

Reporter:
TTV
"To tylko kilka dni": Andrzej Piaseczny z uczestnikiem programu

"To tylko kilka dni" to program, który ma na celu przybliżyć życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami. W programie widzimy też, jak wiele trudu muszą włożyć bliscy w opiekę nad nimi. Z pomocą przychodzą im znane gwiazdy, które na kilka dni zajmą ich miejsce.

Program "To tylko kilka dni" to mające na celu zburzenie stereotypów zderzenie dwóch światów. Życie i funkcjonowanie osób z niepełnosprawnościami i ich bliskich nie jest takie samo, jak życie polskich celebrytów. Codziennie muszą radzić sobie z wyzwaniami, które dla zdrowego człowieka wydają się błahostką. Czy gwiazdy poradzą sobie w opiece nad bohaterami?

"To tylko kilka dni"- co to za program

"To tylko kilka dni" to program emitowany na antenie TTV i zrealizowany na podstawie holenderskiego formatu "Take over, take care".

W pierwszym sezonie bohaterami byli Mateusz, Karolina, Beata, Kacper, Sylwia oraz ich bliscy, którzy pomagają im w codziennych czynnościach. Opiekunowie udali się na kilka dni urlopu, a ich miejsce zajęli celebryci.

W roli opiekunów osób niepełnosprawnych oglądaliśmy Basię Kurdej-Szatan, Dagmarę Kaźmierską, Sławomira (Paweł Zapała), Michała Koterskiego oraz Daniela Kuczaja. Gwiazdy, które wzięły udział w projekcie, próbowały wnieść do życia swoich podopiecznych trochę nowej energii i pomóc im spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. Także dla nich to był to czas na chwilę refleksji.

"To tylko kilka dni 2": uczestnicy i bohaterowie nowego sezonu

W drugim sezonie bohaterami cyklu będą Krzysiek, Agnieszka, Filip, Artur, Ania oraz ich bliscy, którzy pomagają im w codziennych czynnościach. Teraz opiekunowie udadzą się na kilka dni urlopu, a ich miejsca zajmą znane gwiazdy.

  • Andrzej Piaseczny - znany też jako Piasek piosenkarz i autor tekstów. Wykonuje wiele dobrze znanych hitów takich jak: "Imię deszcz" czy "Chodź, przytul, przebacz".
  • Joanna Liszowska - aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Występowała w wielu znanych produkcjach TVN, m.in. "Kasia i Tomek", "Na Wspólnej" czy "Prawo Agaty".
  • Rinke Rooyens - holendersko-polski producent, reżyser i scenarzysta programów telewizyjnychPodczas nagrywania programu. Prywatnie jest byłym mężem Kayah. Obecnie związany jest z projektantką mody Joanną Przetakiewicz.
  • Akop Szostak - – polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) wagi ciężkiej i półciężkiej, kulturysta, trener personalny pochodzenia ormiańskiego oraz rosyjskiego. Aktualnie związany kontraktem z KSW. Jest sportowcem, trenerem, opiekunem dietetycznym.
  •  Cleo - Joanna Krystyna Klepko - piosenkarka, autorka tekstów, malarka i projektantka mody, a z wykształcenia architekt krajobrazu. Jej największe hity to "My Słowianie" czy "Za krokiem krok".
"To tylko kilka dni": Cleo z uczestniczkami programu
"To tylko kilka dni": Cleo "To tylko kilka dni": Cleo z uczestniczkami programu Źródło: TTV

Premiera drugiego sezonu programu "To tylko kilka dni" już w kwietniu.

Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid"
Barbara Kurdej-Szatan o relacji z Przemkiem Kossakowskim i swojej roli w "Projekt Cupid" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Czytaj też:

Kamila Jamrożek

Reporter: TTV

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości