Joanna Przetakiewicz zrezygnowała z obchodów drugiej rocznicy ślubu. Dlaczego?

Joanna Przetakiewicz o 2. rocznicy ślubu
Joanna Przetakiewicz o 2. rocznicy ślubu
Źródło: MWMEDIA
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens nie będą hucznie obchodzić zbliżającej się rocznicy ślubu. W jednym z wywiadów właścicielka marki "La Mania" zdradziła powody takiej decyzji. Chodzi o problemy rodzinne. "Uzależniamy nasze plany od tego, co będzie dalej" - wyznała.

Joanna Przetakiewicz jest właścicielką marki "La Mania", która niedawno spróbowała swoich sił w zupełnie nowej roli. Na początku czerwca premierę miała książka autorstwa projektantki, zatytułowana "Pieniądze szczęście dają". Publikacja powstała w ramach projektu "Era Nowych Kobiet". Zapracowana projektantka niedługo będzie obchodziła drugą rocznicę ślubu. Jakie ma plany na ten wyjątkowy dzień?

Joanna Przetakiewicz o drugiej rocznicy ślubu

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens są małżeństwem od 2020 roku. We wrześniu będą obchodzić drugą rocznicę hucznego ślubu. Para pobrała się w Grecji, a na uroczystości zjawiło się wiele gwiazd rodzimego show-biznesu. Czy projektantka ma w planach uczcić zbliżającą się rocznicę? W rozmowie z serwisem Jastrząb Post Joanna Przetakiewicz wyznała, że na razie wszelkie pomysły zeszły na plan dalszy. Wszystko przez problemy rodzinne.

"Jeszcze nie mamy planów. W tej chwili Rinke jest w Amsterdamie, ponieważ jego tata dostał udaru, w związku z tym jest z nim. Uzależniamy nasze plany od tego, co będzie dalej. Tata ma 83 lata, więc to jest taka krucha i wrażliwa sytuacja. To jest nasz priorytet. Nie planujemy w tej chwili żadnych hucznych obchodów" - wyznała projektantka.

Czy w takim razie para zapomni o rocznicy? Na pewno nie. Gwiazdy postawią na spędzenie czasu w gronie najbliższych.

"Póki co jedziemy i na razie planujemy pojechać z naszymi przyjaciółmi, którzy będą obchodzić 25. rocznicę ślubu. Na to się bardzo cieszymy. Mam nadzieję, że się uda" - dodała.

Gwiazdy na evencie Joanny Przetakiewicz "La Mania Mind Blow Party"

Joanna Przetakiewicz - związki

Joanna Przetakiewicz jest założycielką i dyrektorką marki "La Mania", w której zajmuje się również projektowaniem. Ma za sobą dwa długoletnie związki. Pierwszy ślub wzięła, mając zaledwie 20 lat. Związek rozpadł się po 16 latach, a jego owocem są dzieci. Joanna Przetakiewicz ma trzech synów: Aleksandra, Filipa i Jakuba. Później przez wiele lat związana była z miliarderem Janem Kulczykiem. Para poznała się w 2003 roku. Przez 10 lat tworzyli związek uznawany za idealny. W 2016 roku trzy lata po rozstaniu Jan Kulczyk zmarł, co wstrząsnęło projektantką. Aktualnie Joanna Przetakiewicz związana jest z producentem holenderskiego pochodzenia Rinke Rooyensem.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości