Kayah otworzyła się na temat toksycznej relacji. Utwór "Odnaleźć siebie" opowiada o jej związku 

Kayah opowiedziała o toksycznym związku
Kayah opowiedziała o toksycznym związku
Źródło: MWMEDIA
Kayah przez kilka lat była związana z osiem lat młodszym biznesmenem Jarosławem Grzywińskim. Media już od jakiegoś czasu spekulowały, że para się rozstała. Wokalistka nie komentowała tych doniesień. W najnowszym wywiadzie nawiązała jednak do swojej poprzedniej już, jak się okazuje, relacji.

Od kwietnia tego roku media donoszą, że Kayah rozstała się ze swoim partnerem Jarosławem Grzywińskim. Wokalistka nie potwierdziła tych informacji, ale jej wpisy w mediach społecznościowych dawały do zrozumienia, że w jej życiu prywatnym nie układa się zbyt dobrze. Ostatnio artystka wydała singiel "Odnaleźć siebie". Tekst piosenki mówi o toksycznym związku.

Kayah opowiedziała o toksycznym związku

"Znacie mnie już tyle lat, więc wiecie, że czasem trudne przeżycia najlepiej przepracowuję w tekstach. To rodzaj mojej autoterapii, która pozwala mi… odnaleźć siebie" – napisała Kayah w poście na Instagramie, zapowiadając nowy singiel.

Tekst nowej piosenki Kayah jest bardzo osobisty. Odnosi się do toksycznego związku. Oto słowa i teledysk do utworu "Odnaleźć siebie":

Królu mojego serca a miałam być jak królewna mówiłeś, słuchałam, wierzyłam, ufałam będzie jak w legendach i było, jak w bajce o Kopciuszku czy Syrence prócz pantofelka, ogona i serca straciłam coś więcej to kim jestem

Stałam się Twoim cieniem spełnieniem na zawołanie zastygła w bezruchu niemym stałam się czekaniem na nie już nie umiałam śnić swoich snów musiałam się obudzić bo nie mogę już na Twoją miłość się starać zasłużyć

Spójrz myślałam Twoja dłoń i moja dłoń to jedno Tchórz tak się bałam że Ty w mojej dłoni widzisz tylko tę poprzednią Mea Cupla Moja wina, moja bardzo wielka wina zagubiłam się w naszych ciałach bo Ty się nigdzie nie kończysz, a ja nigdzie nie zaczynam

Królu mojego serca, ten który jednym gestem sprawia że się rozpadam, albo że znów cała jestem bywam, choć tylko wtedy kiedy Ty jesteś obok lecz potem za karę znikasz, a ja umieram na nowo

Jak najdalej od Ciebie gnam dokąd nie wiem mam plan by odnaleźć siebie

Tekst Kayah zinterpretowała podczas wywiadu, którego udzieliła dziennikarzowi radia ESKA.

"Tak naprawdę toksyczny związek jest rozłożony na dwie osoby. Trudno określić czyja to wina. Tak długo, jak nie przerobimy jakiejś sprawy, tak długo będziemy mieli toksyczne związki, tylko będą się zmieniały twarze. Jedyne co fajne, to to, że mogłam z siebie taką emocję wyrzucić" – powiedziała.

"Nie ukrywam, że jest to oparte o moje autentyczne przemyślenia, emocje i zdarzenia. Pisałam ten tekst, jadąc po jakiejś konfliktowej sytuacji do Gdańska, do przyjaciela, właśnie po to, aby odnaleźć spokój w sobie. Także jest to tekst prawdziwy" – podkreśliła Kayah.

czt03
Kayah na Wawelu
Źródło: "Co za Tydzień"

Jarosław Grzywiński - kim jest ostatni partner Kayah?

Jarosław Grzywiński jest byłym prezesem Giełdy Papierów Wartościowych, a obecnie jest partnerem w znanej warszawskiej kancelarii prawnej. Zakochani mieszkali razem, co Kayah potwierdziła w swojej audycji radiowej. Kayah w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" mówiła, że ma u swojego boku "cudownego partnera", z którym tworzy związek oparty na wzajemnym szacunku.

Kayah - związki

Kayah za mąż wyszła tylko raz. Była żoną producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa. Para poznała się na planie programu TVN "To było grane", który on realizował, a ona prowadziła. W 1998 r. urodził się ich syn, Roch. W 2002 r. byli w separacji, a osiem lat później się rozwiedli.

W 2005 r. Kayah związała się z muzykiem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para zakończyła związek w 2009 r. Później Kayah spotykała się z senegalskim muzykiem Pako Sarrą. Jednak i ta relacja nie przetrwała. Podobno mężczyzna miał problem z dochowaniem wierności piosenkarce.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości