"Czarna owca" - nowy film Aleksandra Pietrzaka. Gra w nim plejada polskich gwiazd

Magdalena Popławska na premierze "Czarnej owcy"
Magdalena Popławska na premierze "Czarnej owcy"
Źródło: MWMEDIA
13 sierpnia na ekrany kin wejdzie słodko-gorzki komediodramat o współczesnej rodzinie, w której każdy z bohaterów musi niespodziewanie na nowo poukładać swoje życie. "Czarna owca" w reżyserii Aleksandra Pietrzaka to ciepła i wzruszająca historia w nowatorskiej formie – opowiedziana oczami młodego youtubera.

Na ekranie zobaczymy między innymi Arkadiusza Jakubika, Magdalenę Popławską i Kamila Szeptyckiego!„Czarna owca” to ciepły i wzruszający komediodramat o więzach, których nie można przerwać. Film w zabawny sposób spróbuje odpowiedzieć na szereg ważnych pytań dotyczących relacji rodzinnych i dorastania.

Premiera filmu "Czarna owca"

Magda (Magdalena Popławska) i Arek (Arkadiusz Jakubik) tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem (Włodzimierz Press). Mieszkają z synem Tomkiem (Kamil Szeptycki), który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Asią (Agata Różycka). Pozornie wszystko jest w porządku — typowa rodzina.

Zobacz wideo:

„Czarna owca” - nowy film Aleksandra Pietrzaka. W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska i Kamil Szeptycki
„Czarna owca” - nowy film Aleksandra Pietrzaka. W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska i Kamil Szeptycki

"Czarna owca", filmowa produkcja TVN Grupa Discovery, w kinach i na Playerze – jeszcze w tym roku!

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości