"Na twoim miejscu". Widzowie pokochali muzykę z filmu. Powstała specjalna playlista

Autor:
Kamila
Jamrożek
"Na twoim miejscu"

Film "Na twoim miejscu" to najchętniej i najlepiej oglądana polska komedia od czasu premiery "Listów do M.5". Na tę produkcję do kin poszło już prawie 200 tysięcy widzów, których zachwyciła ta mądra i ciepła komedia. Szczególną uwagę w filmie zwraca rewelacyjna ścieżka dźwiękowa.

Gdyby nie muzyka odbiór wielu filmów byłby zupełnie inny. Udowadnia to też produkcja "Na twoim miejscu". Widzowie i recenzenci zwrócili uwagę, jak rewelacyjnie oddaje ona klimat narracji prowadzonej przez debiutującego reżysera Antonio Galdameza. Specjalnie dla nich powstała playlista z piosenkami z filmu.

"Na twoim miejscu"  – powstała playlista z filmu

Na liście opublikowanej w serwisie Spotify znajdziemy piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu "Na twoim miejscu". Są to kompozycje utrzymane w nieco melancholijnym klimacie takie jak bossa nova Arthura Vecoraia "Na boca do sol", a także żywsze przeboje znane ze stacji radiowych takie jak "A ja wolę moją mamę" Majki Jeżowskiej. Reżyser chilijskiego pochodzenia Antonio Galdamez zadbał o to, aby muzyka była idealnym dopełnieniem jego dzieła. Motywem przewodnim filmu jest piosenka "Tom The Model" wykonywana przez wokalistkę znanego angielskiego zespołu Portished Beth Gibbons. Na uwagę zasługuje też kompozycja Justyny Steczkowskiej, pt. "Tu i tu". Posłuchaj:

"Na twoim miejscu" – zabawne sytuacje na planie

"Na twoim miejscu" to niezwykle mądra i ciepła komedia, na którą do kina może iść cała rodzina. Na planie nie obyło się bez zabawnych sytuacji. Dostarczały ich szczególnie dzieci. Ponieważ główna bohaterka Kasia pracuje w przedszkolu, ich obecność była obowiązkowa. Jak przyznała Paulina Gałązka, choć na początku trudno było okiełznać ich żywiołowość, to później aktorzy i twórcy nie wyobrażali sobie bez nich pracy. Dzieciaki dodawały energii ekipie i rozbrajały swoim zachowaniem.

Głównym bohaterom Paulinie Gałązce i Mironowi Jagniewskiemu partnerował Oliwier Grzegorzewski, czyli ich filmowy synek Tadzio. To radosny przedszkolak, zatopiony w świecie kolorowych książeczek i kreskówek. Mały aktor niejednokrotnie rozbawił ekipę obecną na planie swoimi szczerymi pytaniami i opowieściami.

"Masz trudne życie?" - zapytał pewnego razu reżysera Antonia Galdameza. "Ja mam, bo muszę chodzić do przedszkola" - dodał. Zobacz wideo z innymi jego rozbrajającymi wypowiedziami:

"Na twoim miejscu" – zabawne sytuacje na planie
"Na twoim miejscu" – zabawne sytuacje na planie Źródło: Mat. prasowe

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Mat. prasowe

Pozostałe wiadomości