Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał gotowi na narodziny dziecka. Zadecydowali o jego wizerunku

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" o imieniu dla córeczki
Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał z "19+" o imieniu dla córeczki
Źródło: MWMEDIA
Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał poznali się na planie serialu "19+". Między nimi od razu zaiskrzyło i stworzyli parę w życiu prywatnym. W rozmowie z serwisem cozatydzien.tvn.pl wrócili do początków gry w serialu. Teraz przygotowują się do rodzicielstwa. Wkrótce na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Czy są na to gotowi?

Gwiazdy serialu "19+" wybrały już imię dla swojej córeczki. Ciąża była utrzymywana przez pewien czas w tajemnicy. Młodzi rodzice bardzo starali się o dziecko, aż w końcu los się do nich uśmiechnął. Dziecko było wymarzone i wyczekiwane. Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał są małżeństwem. Para opowiedziała Kalinie Szymankiewicz z serwisu cozatydzien.tvn.pl o swoich początkach w serialu "19+" oraz o rodzicielskim wyzwaniu.

"19+". Jak swoje początki w serialu wspominają Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał?

Serial "19+" opowiada o wkraczaniu ludzi w dorosłość, przeżywaniu pierwszych miłości i rozterek. Młodzi aktorzy dostali się do produkcji z castingu. Dziś są już dojrzałymi ludźmi, a jacy byli na początku swojej drogi?

- Wszyscy byliśmy tacy "łobuzowaci". Wszyscy z głową pełną marzeń, byliśmy tacy zwariowani i chętni przygód. Byliśmy nieświadomi, że to tak "zażre" i widzowie tak pokochają losy naszych bohaterów, że będą chcieli się z nami związać na prawie siedem lat — przyznała Małgorzata Heretyk w wywiadzie z cozatydzien.tvn.pl.

Mąż Małgorzaty Heretyk podkreślił, że serial miał wpływ na relację, która towarzyszy im do dziś.

- Miało być 12 odcinków, jeden sezon... To, że serial zmienił nasze życie to jedno. Ale ten serial towarzyszył nam przez bardzo dużą część naszego życia. Jak zaczęliśmy w nim grać, to ja miałem 20 lat, Gosia miała 23, byliśmy małolatami, którzy zakochali się tam w sobie [...] To był taki okres, że miałem wyjechać do Niemiec. Napisałem maturę i wtedy dostałem propozycję wystąpienia w serialu. Zostałem i tak dzisiaj jesteśmy we dwoje — dodał Ernest Musiał.

Poniżej cała rozmowa z gwiazdami serialu "19+". Przejdź do drugiej części artykułu.

CZTTVN7_MUSIALLONG
"19+" Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Jakimi będą rodzicami?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Małgorzata Heretyk i Ernest Musiał. Imię dla dziecka i przygotowania do narodzin

Zapytaliśmy przyszłych rodziców, jakie mają podejście do wychowywania dziecka. Czy będą starać się uchronić córeczkę przed mediami i ciekawskimi fanami?

- Nie spinamy się. Cieszymy się, że nam się udało. To będzie świadome zakładanie rodziny. Każdy tydzień to jest pielęgnowanie tego stanu, celebrujemy to — powiedziała przyszła mama.

Małżonkowie wymyślili imię dla dziecka już kilka lat temu. Sprawdźcie w wideo powyżej, co powiedzieli na temat wymarzonego imienia dla córeczki. Ernest Musiał nie może doczekać się, aż maluszek pojawi się na świecie. Czy małżonkowie będą ukrywać swoje dziecko w sieci?

- Czuję się najszczęśliwszym facetem na świecie [...] To będzie córeczka tatusia. Chcemy dla naszego dziecka tego, aby była szczęśliwa. Czy będzie artystką, czy fryzjerką, to niech ona o tym zdecyduje [...] Raczej to nie będzie ukrywanie dziecka. Instagram jest naszym pamiętnikiem. Ono będzie częścią naszego życia, więc na pewno też się tam pokaże — oznajmił Ernest Musiał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości