Fani pytają Adriannę Biedrzyńską o siostrę ze zdjęcia. Czym zajmuje się Joanna?

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Adrianna Biedrzyńska pokazała siostrę

Adrianna Biedrzyńska pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem wykonanym przez swoją siostrę. Internauci zaczęli dopytywać, kim jest siostra aktorki, dlatego Adrianna Biedrzyńska postanowiła nieco przybliżyć jej postać.

Adrianna Biedrzyńska jest znaną polską aktorką. Na swoim koncie ma role w produkcjach takich jak "Piłkarski poker", "Pajęczarki", "Lepiej być piękną i bogatą", "Mała matura 1947", "Dekalog IV", "Mistrz i Małgorzata" czy "Kontrola".

Adrianna Biedrzyńska pokazała siostrę

Aktorka rzadko mówi o swoim życiu prywatnym w mediach, jednak ostatnio zrobiła wyjątek. Adrianna Biedrzyńska pokazała na Instagramie zdjęcia autorstwa swojej siostry Joanny, które zachwyciły internautów.

"Sesja z siostrą za obiektywem" - napisała.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy fanów aktorki, którzy byli ciekawi, czym zajmuje się siostra Adrianny Biedrzyńskiej. Na to pytanie artystka postanowiła odpowiedzieć. Ku zaskoczeni wszystkich, Joanna Biedrzyńska nie jest fotografką.

"Och, ileż to pytań otrzymałam odnośnie mojej siostry Joanny. Tak, Aśka często fotografuje mnie, ale jest absolwentką Akademii Muzycznej. Często akompaniuje mi na fortepianie w czasie moich recitali, a i śpiewać uwielbiamy razem. Na drutach też razem robimy. A jako że studia realizacji dźwięku Aśka również ma za sobą, nagrywamy audiobooki, do których słuchania zapraszamy. Zdjęcie sprzed lat. Byłyśmy wtedy młode i chyba bardzo szczęśliwe" - napisała aktorka i zamieściła ich wspólne zdjęcie.

Adrianna Biedrzyńska — kariera

Adrianna Biedrzyńska urodziła się 30 marca 1962 r. w Toruniu. Po zdanej maturze dostała się do łódzkiej filmówki, którą ukończyła w 1984 r. Jeszcze podczas studiów zaliczyła swój debiut teatralny i filmowy. Często obsadzano ją w rolach dramatycznych i komediowych, jednak jak sama zaznaczała, zdecydowanie woli grać postaci z tej drugiej grupy.

Przez lata kariery aktorka współpracowała z wieloma teatrami w Polsce, a także z Teatrem Telewizji, jednak jeszcze w latach 80. zdecydowała się w głównej mierze poświęcić filmom. Co ciekawe, Adrianna Biedrzyńska próbowała swoich sił również jako wokalistka, a ponadto jeździła ze swoimi koncertami do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Australii.

Prywatnie aktorka jest dwukrotnie rozwiedziona. Z pierwszym mężem Maciejem Robakiewiczem doczekała się córki Michaliny, która tak jak mama została aktorką. Po rozwodzie Adrianna Biedrzyńska związała się z Marcinem Miazgą, jednak i tez związek zakończył się niepowodzeniem. W 2017 r. aktorka po raz trzeci wyszła za mąż za Sebastiana Błaszczaka.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości