Agnieszka Dygant przestała eksperymentować z wizerunkiem. Jak wyglądała kiedyś?

Agnieszka Dygant przeszła metamorfozę
Agnieszka Dygant przeszła metamorfozę
Źródło: MW MEDIA
#METAMORFOZYGWIAZD Agnieszka Dygant dziś zachwyca na salonach, jednak nie zawsze tak było. Aktorka przeszła bowiem sporą przemianę i obecnie w kwestii ubioru nie przypomina siebie sprzed lat. Pamiętacie jeszcze, jak prezentowała się na popularnych "ściankach" ponad dekadę temu?

Agnieszka Dygant to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda zyskała popularność dzięki serialowi "Niania", a potem jej kariera potoczyła się w błyskawicznym tempie. Agnieszka Dygant chętnie pojawiała się na salonach, jednak nie zawsze prezentowała się perfekcyjnie na czerwonym dywanie. Nie da się ukryć, że od tego czasu mięło już wiele lat, a aktorka dziś jest uważana za jedną z najbardziej stylowych Polek. Jak przebiegała jej metamorfoza? Sprawdzamy.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

"Szafy gwiazd". Paulina Smaszcz o swoim stylu, pierwszej ściance i modowych wypadkach

Agnieszka Dygant długo eksperymentowała z modą

Agnieszka Dygant eksperymentowała nie tylko z modą, ale także z fryzurą i makijażem. Gwiazda niemalże od samego początku swojej kariery stawiała na grzywkę w różnych postaciach. Chociaż uczesanie pozostało z nią do tej pory, nie w każdej formie tego cięcia było jej dobrze. Szczególnie gdy jej look uzupełniał makijaż w niebieskich odcieniach.

Agnieszka Dygant w 2006 roku
Agnieszka Dygant w 2006 roku
Źródło: MWMEDIA

Styl Agnieszki Dygant ewoluował z roku na rok. Z biegiem czasu gwiazda zaczęła bardziej podkreślać naturalną urodę i złagodziła nieco swoją fryzurę. W swoich stylizacjach coraz częściej sięgała po eleganckie kroje, jednak zdarzało się, że niefortunnie łączyła je ze sobą. W efekcie tego nie podkreślała swojej figury, a wręcz czasami nawet wydawało się, że ją ukrywała.

Agnieszka Dygant w 2009 roku
Agnieszka Dygant w 2009 roku
Źródło: MWMEDIA

Styl serialowej "Niani Frani" był bardzo kolorowy i nieco szalony. Czy Agnieszka Dygant czerpała inspiracje ze swojej bohaterki? Tego nie wiadomo, jednak aktorka często komponowała dość nieoczywiste zestawienia. Gwiazda lata temu wybierała także kreacje, które zaburzały proporcje jej zgrabnej sylwetki i przypominały tzw. ubranie na cebulkę. Na szczęście Agnieszka Dygant po pewnym czasie zaczęła odejmować niepotrzebne elementy ze swojego ubioru i to okazało się kluczem do sukcesu.

Agnieszka Dygant w 2010 roku
Agnieszka Dygant w 2010 roku
Agnieszka Dygant w 2010 roku
Źródło: MWMEDIA

Agnieszka Dygant postawiła na kobiecą klasykę

Agnieszka Dygant diametralnie zmieniła swój styl. Gwiazda przestała eksperymentować z modą i postawiła na to, w czym czuje się najlepiej. Chodzi o prostą klasykę z elementami wykorzystania najnowszych trendów. Agnieszka Dygant dziś zachwyca nie tylko w wersjach glamour na wielkich wyjściach, ale także w bardziej codziennych stylizacjach - zawsze w umiejętny sposób podkreślając swoją figurę, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka.

Agnieszka Dygant w 2019 roku
Agnieszka Dygant w 2019 roku
Źródło: MWMEDIA

To, że Agnieszka Dygant z roku na rok prezentuje się coraz lepiej i po prostu jest niczym wino, widzą chyba wszyscy jej fani. Gwiazda najczęściej stawia na klasykę, a jej uroda i figura wciąż zachwycają. Jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Jastrząb Post artystka przyznała, że dobrze czuje się sama ze sobą i często słyszy podobne komplementy.

"Nie narzekam. Przyjmuje dobrze ten komplement, ponieważ czuję się teraz dobrze ze sobą. Wiem, w czym mi jest fajnie, w czym się lubię i już nie eksperymentuje. Falbany i koronki nie są dla mnie, dużo lepiej czuję się w zupełnie prostych rzeczach. Wybieram proste stylizacje. Takie rozpoznanie siebie pomaga" - mówiła.

Agnieszka Dygant w 2021 roku
Agnieszka Dygant w 2021 roku
Źródło: MWMEDIA

Aktorka dziś jest wymieniana w gronie najlepiej ubranych kobiet i nic dziwnego, ponieważ podczas każdej imprezy branżowej prezentuje się wprost fenomenalnie. Jej stylizacje bowiem zawsze są pełne klasy, a jednocześnie nigdy nie są nudne. Agnieszka Dygant zawsze stawia na chociaż jeden element ekstrawagancji, np. szerokie spodnie od garnituru. Gwiazda przez lata nauczyła się, że prawdziwa siła tkwi w prostocie, którą wystarczy jedynie delikatnie podbić, by osiągnąć "efekt wow".

Agnieszka Dygant w 2022 roku
Agnieszka Dygant w 2022 roku
Źródło: MWMEDIA

#METAMORFOZYGWIAZD to cykl tekstów, w których przyglądamy się przemianom największych polskich sław. Jak wyglądały na początku kariery, a jak prezentują się teraz? Często gwiazdy jeszcze kilkanaście lat temu sięgały po inne stylizacje, nosiły inne fryzury, czy nawet inaczej się malowały. Wszystko to sprawia, że dziś oglądając ich stare zdjęcia, często mamy wrażenie, że patrzymy na kogoś zupełnie innego. Jak zmieniali się celebryci na przestrzeni lat? Tego dowiecie się, czytając nasz serwis.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości