Agnieszka Kotońska napisała wiadomość do męża. Jej słowa poruszyły wszystkich

Autor:
Norbert
Żyła
Agnieszka Kotońska z mężem opowiedzieli o związku

Agnieszka Kotońska właśnie wrzuciła do sieci post, w którym dzieli się swoim szczęściem. Gwiazda TTV pisze w nim o mocnym uczuciu, jakie łączy ją z mężem. Całości towarzyszy chwytające za serce nagranie wideo.

Agnieszka Kotońska zyskała popularność dzięki uczestnictwu w programie telewizyjnym TTV, "Gogglebox. Przed telewizorem". W telewizyjnym show wraz z mężem i synem komentuje znane, lubiane i kontrowersyjne programy telewizyjne oraz seriale. Rodzina zdobyła dużą sympatię widzów, którzy z zainteresowaniem obserwują ich życie.

Resztę artykułu obejrzysz pod materiałem wideo:

Agnieszka Kotońska o hejcie i przyjaźniach
Agnieszka Kotońska o hejcie i przyjaźniach Agnieszka Kotońska o hejcie i przyjaźniach

Agnieszka Kotońska opublikowała poruszające wideo

Agnieszka Kotońska podobnie jak wiele innych gwiazd korzysta w mediów społecznościowych. Gwiazda dzieli się w nich swoimi chwilami z pracy, podróży czy momentów spędzanych w gronie najbliższych. Właśnie takie wideo niedawno na swoim Instagramowym koncie opublikowała gwiazda TTV. Warto dodać, że śledzi ją tam ponad 335 tysięcy użytkowników. Na wspomnianym nagraniu gwiazda spędza czas ze swoim małżonkiem Arturem Kotońskim w romantycznej atmosferze. Widać, że para świetnie się czuje w swoim towarzystwie. Za zakochanymi można zobaczyć jezioro oraz skąpane w promykach zachodzącego słońca niebo. Nagraniu towarzyszy miłosna piosenka. Pod wspomnianym wideo Agnieszka Kotońska zdecydowała się umieścić poruszający post:

"Bądź z kimś, kto da Ci spokój wewnętrzny, radość w życiu i sercu bądź z kimś, kto da Ci cały świat nie tylko kawałek, da szczęście, uśmiech i radość da każdego dnia dobre słowo o poranku i czule na dobranoc bądź z kimś, kto zasługuje na Ciebie w 100% a ty zasługujesz na niego. Twoje szczęście to jego szczęście (wasze). Stwórz związek oparty na zaufaniu, zrozumieniu i wspólnych planach na resztę życia. Związek to nie tylko pocałunki i chwilowe zakochanie / to wspólne plany, marzenia, rodzina. Każdego dnia budujecie wspólnie waszą drogę życia i nawet kiedy może być źle, umiecie poszukać rozwiązań bez niepotrzebnych spięć i konfliktów. Dwa diamenty trzeba szlifować całe życie - na koniec zobaczysz jak pięknie się błyszczą w kolorach Waszej miłości" - napisała.

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę

Jakiś czas temu Agnieszka Kotońska postanowiła nie trzymać więcej swoich fanów w napięciu i ujawniła prawdziwy efekt metamorfozy fryzjerskiej. Wbrew oczekiwaniom, nie zdecydowała się na szalone kolory. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" postawiła na refleksy na dość długich włosach. Chociaż fani byli zachwyceni efektem, część z nich przyznała, że wolą różowy kolor, jaki wcześniej zaprezentowała w swoich mediach społecznościowych.

Ciekawostką jest to, że Agnieszka Kotońska przyznała pod wpisem, że różowe włosy były żartem, a sama tego dnia dała się nabrać na kilka kłamstw.

"Kochani. Mam nadzieje, że każdy widział hashtag Prima Aprilis. Wczoraj też na profilach u was widziałam testy ciążowe, zaręczyny, wesele czy zakup mieszkania i wiecie co-gratulowałam wam, że spełniacie marzenia (też się wkręciłam). Dziś witam się z wami już na poważnie bez żadnego Prima Aprilis. To moja nowa fryzurka" - stwierdziła gwiazda.

Wszystkie odcinki programu "99 - Gra o wszystko.VIP" możecie obejrzeć go w serwisie VOD.pl oraz na player.pl.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor:Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości