Al Pacino przyłapany z nową partnerką. Jest od niego młodsza o ponad 50 lat

Al Pacino ma dużo młodszą partnerkę
Al Pacino ma dużo młodszą partnerkę
Źródło: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images
Al Pacino ma nową partnerkę, która jest od niego młodsza o ponad 50 lat. Aktor został przyłapany przez paparazzich, gdy wychodził z nią z restauracji. Szybko okazało się, że 28-latka wcześniej spotykała się z Mickiem Jaggerem oraz innymi, sławnymi i sporo starszymi od niej mężczyznami.

Al Pacino ma burzliwe życie miłosne. Aktor w przeszłości spotykał się z wieloma sławami i tworzył relacje z między innymi Diane Keaton, Penelope Ann Miller czy Kathleen Quinlan. Teraz wiele wskazuje na to, że serce 81-latka znów jest zajęte. Paparazzi przyłapali gwiazdora na randce z nową partnerką, która jest od niego młodsza o ponad 50 lat.

Al Pacino widziany z nową partnerką. To 28-letnia celebrytka

Paparazzi uwiecznili, jak Al Pacino 9 kwietnia wychodził z modnej restauracji w słonecznej Kalifornii razem z dużo młodszą kobietą. Zagraniczne media szybko ustaliły tożsamość nowej partnerki amerykańskiego aktora. To Noor Alfallah, 28-letnia producentka filmowa i telewizyjna. Celebrytka odjechała z 81-letnim Al Pacino jednym samochodem, a w sieci zawrzało. 

Wszystko dlatego, że Noor Alfallah zasłynęła głównie tym, że spotykała się z dużo starszymi i sławnymi mężczyznami. Teraz wiele wskazuje na to, że hollywoodzki aktor jest jej kolejną miłością. Zdjęcia pary szybko obiegły media.

KOZIEJOWSKA_ORLOS
Paulina Koziejowska o związku z Maciejem Orłosiem
Paulina Koziejowska powiedziała o kulisach związku z Maciejem Orłosiem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Noor Alfallah wcześniej spotykała się z Mickiem Jaggerem

Noor Alfallah wcześniej była w związku między innymi z 74-letnim wówczas Mickiem Jaggerem. Para rozstała się w 2017 roku, a sama celebrytka przyznała wówczas, że przez cały czas trwania ich relacji musiała mierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami. W rozmowie z magazynem "Hello!" zaznaczyła jednak, że niczego nie żałuje. 

"W ogóle nie czułam różnicy wieku. Serce nie wie, co widzi, wie tylko, co czuje. To był mój pierwszy poważny związek, to był dla mnie szczęśliwy czas" – powiedziała wówczas.

Zaledwie dwa lata później celebrytka była łączona z 88-letnim wówczas Clintem Eastwoodem. Noor Alfallah długo nie chciała komentować tych doniesień, aż w końcu oświadczyła, że z aktorem łączy ją jedynie przyjaźń. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Axelle/Bauer-Griffin/FilmMagic/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości