Gwiazdy

Andrzej Wrona na randce z żoną. To ich pierwsze wyjście po narodzinach córki

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Zofia Zborowska-Wrona i Andrzej Wrona

Andrzej Wrona pokazał wyjątkowe zdjęcie na Instagramie. Siatkarz dodał zdjęcie ze swoją żoną Zofią Zborowską-Wroną i wyjaśnił, że zrobili je podczas swojej pierwszej randki... jako rodzice.

Andrzej Wrona pochwalił się wyjątkowym zdjęciem z żoną

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska są jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Zakochani w 2019 r. wzięli ślub, a niedługo później na Instagramie pokazywali, jak urządzają swój pierwszy dom. Później aktorka poinformowała, że spodziewają się dziecka.

Zofia Zborowska-Wrona relacjonowała cały przebieg ciąży w sieci. Mówiła o swoich dolegliwościach i samopoczuciu, przez co internauci byli cały czas na bieżąco. Pod koniec lipca 2021 roku na świecie pojawiła się córka pary — Nadzieja.

Aktorka nie ukrywała, że pierwsze tygodnie były dla niej dosyć ciężkie, a całe ich życie zostało podporządkowane córeczce. Teraz, jak się okazało, młodzi rodzice w końcu mieli okazję do wyjścia tylko we dwoje.

"Pamiętam te pierwsze randki"

Na Instagramie Andrzej Wrona dodał zdjęcie, z pierwszej randki z żoną w nowych rolach.

"Koczując na lotnisku w Antalaya, czekając na wieści co dalej — wrzucam wspomnienie z kolejnej pierwszej randki z tą piękną niewiastą. Pierwszej jako rodzice lub jak kto woli mama i tata. Kochom!" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy internautów.

"Piękna z was para", "Ładnie wyglądacie", "Znam te pierwsze randki, pamiętam, jak to było", "Oj tak, kiedy dzieci są małe, trudno się wyrwać na miasto", "Bardzo dobrze, że znajdujecie na to czas" - pisali.

Zobacz także:

Ania Świątczak o premierze nowej płyty
Ania Świątczak o premierze nowej płyty Ania Świątczak w rozmowie z Aleksandrą Czajkowską dla serwisu cozatydzien.tvn.pl powiedziała o premierze najnowszej płyty. Źródło: Co za Tydzień

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości