Andrzej Wrona szczerze o relacji z teściami. Jakie rady daje mu Wiktor Zborowski?

Andrzej Wrona o relacji z teściami
Andrzej Wrona o relacji z teściami
Źródło: MWMEDIA
Andrzej Wrona zaliczył swój debiut filmowy w najnowszej produkcji Andrzeja Saramonowicza. Nie da się nie zauważyć, że żona siatkarza, a także jej rodzice są zawodowymi aktorami. W rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą Andrzej Wrona powiedział, czy dostawał zawodowe rady od rodziny swojej żony.

Andrzej Wrona już od kilku lat jest aktywny w mediach społecznościowych. Popularność przyniósł mu związek z aktorką Zofią Zborowską. Para pobrała się, a niedługo później na świecie pojawiła się ich córka Nadzieja. Teraz Andrzej Wrona zaliczył swój debiut aktorski.

BEJBIS_WRONA_TESCIOWIE
Andrzej Wrona o relacji z teściami
Andrzej Wrona o relacji z teściami

Andrzej Wrona wcielił się w postać Jezusa

Siatkarz pojawił się w filmie "Bejbis" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza w roli Jezusa. Mąż Zofii Zborowskiej pokazał na Instagramie zdjęcia z planu, na którym widać jego dokładną charakteryzację.

W komentarzach pod postem pojawiły się komentarze internautów, którzy pytali o to, czy Andrzej Wrona otrzymywał aktorskie rady od rodziny swojej żony. Postanowiliśmy go o to zapytać. Siatkarz w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą powiedział, że chętnie powtórzyłby tę przygodę.

- Jeżeli ktoś będzie chciał mnie zaangażować do czegoś jeszcze, to bardzo chętnie, ale póki co gram w siatkówkę i to jest moim priorytetem. Jestem w rodzinie aktorskiej i gdzieś tam sobie wszedłem do ich świata na chwilę, więc może teraz muszę ich zaprosić na trening w rewanżu, żeby poodbijali wszyscy ze mną piłkę i zobaczyli, że to nie jest łatwe, aczkolwiek muszę przyznać, że moja żona świetnie odbija piłkę technicznie, więc byłem zaskoczony, kiedy pierwszy raz zdarzyło nam się zagrać - wyznał.

Andrzej Wrona o relacji z teściami

Andrzej Wrona w rozmowie zdradził, czy otrzymywał specjalne wskazówki od teściów.

- Mam przeróżne wskazówki szczególnie od teścia, ale to w ramach mojej pracy ekspercko-dziennikarskiej w telewizji, przy okazji wydarzeń siatkarskich czy też prowadzenia przez rok własnego programu w radiu, wtedy miałem dużo uwag. À propos tej roli, tu uwag nie było, bo ta rola jest mała, co zresztą sami państwo zobaczycie, także obyło się bez jakichś specjalnych wskazówek — wyznał.

Jakimi teściami są Wiktor Zborowski i Maria Winiarska?

- Fantastycznymi. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszych teściów, rodziców też mam wspaniałych, więc polecam takich teściów — dodał.

Andrzej Wrona zdradził, jak zareagowałby na propozycję zagrania w produkcji z żoną i teściami.

- Myślę, że to byłoby bardzo ciekawe i chyba najbardziej stresujące dla mnie wydarzenie, ale jeżeli takie wyzwanie przyjdzie, to chętnie się go podejmę - wyznał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Reporter: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości