Andrzej Wrona dodał zaskakujące zdjęcie. Pokazuje stygmaty w stroju Jezusa

Andrzej Wrona w stroju Jezusa
Andrzej Wrona w stroju Jezusa
Źródło: MW MEDIA
Andrzej Wrona pokazał na Instagramie zdjęcie w niecodziennej stylizacji. Siatkarz zaprezentował się w stroju... Jezusa. Okazuje się, że ta charakteryzacja ma związek z nowym wyzwaniem zawodowym męża Zofii Zborowskiej.

Andrzej Wrona jest jednym z najbardziej znanych polskich siatkarzy. W 2019 roku związał się z aktorką Zofią Zborowską. Od tego czasu bryluje na salonach. Sportowiec, a prywatnie tata małej Nadziei, ostatnio zaprezentował się w nowej roli. Ma to związek ze zdjęciem w stroju Jezusa, które dodał na Instagramie.

Andrzej Wrona w stroju Jezusa pokazuje stygmaty. O co chodzi?

Andrzej Wrona to siatkarz występujący na co dzień w Plus Lidze w zespole Projekt Warszawa. Od jakiegoś czasu sprawdza się także w dziennikarstwie. Jak się okazało, sportowiec postanowił też wypróbować, jak wygląda profesja jego żony. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcia w charakteryzacji Jezusa.

Okazało się, że Andrzej Wrona zagrał w filmie! Siatkarz pojawił się na planie "Bejbis" w reżyserii Andrzeja Saramonowicza. Widzowie, którzy udadzą się do kin, zobaczą go w stroju Jezusa, z koroną cierniową i stygmatami na dłoniach.

"O Jezusmaria! Gram u Saramonowicza! [...] Kolejne marzenie… chociaż w sumie nawet o tym nie marzyłem - odhaczone!" - ogłosił sportowiec na Instagramie.

Andrzej Wrona wyjaśnił, dlaczego zgodził się wziąć udział w produkcji.

"'Testosteron' to moja ulubiona polska komedia. Oglądaliśmy ją kilka razy z kumplami, będąc w liceum, a teksty znaliśmy na pamięć. 'Lejdis' też jest wysoko na tej liście 'ulubionych'. Dlatego jak zadzwonił do mnie reżyser tych filmów Andrzej Saramonowicz z propozycją 'zagrania' krótkiego epizodu w filmie 'Bejbis', który dopełnia tę trylogię, to prawie spadłem z krzesła z wrażenia" - wyjaśnił mąż Zofii Zborowskiej.

Siatkarz zaprosił wszystkich do kina na premierę filmu "Bejbis".

"Jeszcze nie wiem, czy mnie nie wycięli na montażu, ale jak coś to piszcie w komentarzach, jak wrażenia. Jak się komuś nie spodoba to jako pokutę 3 zdrowaśki" - napisał Andrzej Wrona na Instagramie.

Pod opublikowanymi przez Andrzeja Wronę zdjęciami na Instagramie pojawił się ogrom komentarzy. Zdjęcia siatkarza skomentowała m.in. Maja Bohosiewicz.

"Wrona, Jezusem tego jeszcze nie grali", "Co za zmiana", "Ja jestem w szoku", "Aż musiałam przetrzeć oczy ze zdziwienia! Tego się nie spodziewałam" - czytamy pod wpisem Andrzeja Wrony na Instagramie.

"Listy do M.5". Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk o swoich rolach

"Bejbis" - o czym jest film?

"Bejbis" to najnowszy film Andrzeja Saramonowicza. Reżyser wrócił do tworzenia filmów po 11 latach przerwy. Jego najnowsza produkcja opowiada w zabawny, ale jednocześnie bardzo szczery sposób o trudnościach macierzyństwa. W roli głównej Marta Żmuda Trzebiatowska.

Fabuła filmu koncentruje się na losach małżeństwa Ady i Mikołaja. Są oni rodzicami piętnastolatki i całkiem zgraną parą. Tę perfekcyjnie zbudowaną i utrzymywaną szczęśliwą konstrukcję zaburzy nowy członek rodziny. Jest on owocem pewnej mocno zakrapianej imprezowej nocy. Jak na rodzinę wpłynie nieplanowany dar od losu? Premiera 21 października.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MW MEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości