Bajkowy ślub youtuberki. Zjawiskowa suknia i kwiaty za 100 tysięcy złotych

Andziaks wyszła za mąż. Dwie suknie ślubne i luksusowe wesele
Andziaks wyszła za mąż. Dwie suknie ślubne i luksusowe wesele
Źródło: MWMEDIA
Andziaks i Luka wzięli ślub. Para popularnych youtuberów powiedziała sobie sakramentalne "TAK" 14 lipca 2022. Na uroczystości pojawiło się wielu znanych influencerów. Angelika Zając przyjęła nazwisko męża i od teraz nazywa się Trochonowicz. Panna Młoda zaprezentowała bajeczną suknię ślubną. W czasie wesela zmieniała swoje kreacje. Ślub youtuberki był bardzo drogi w organizacji. Na same kwiaty poszło ponad 100 tys. złotych!

Andziaks i Luka relacjonowali w sieci przygotowania do ich wymarzonego ślubu. Para ma dwuletnią córeczkę, która nazywa się Charlotte Elizabeth Trochonowicz. Od dawna byli zaręczeni, ale przekładali datę ślubu ze względu na swoje liczne zobowiązania, m.in. podróże i eventy. W końcu ustalili datę i poszli do księdza przygotować się do sakramentu.

Andziaks i Luka wzięli ślub jak z bajki

Po ceremonii, która odbyła się 14 lipca 2022, influencerzy opublikowali wspólne zdjęcie na Instagramie. Andziaks miała na sobie suknię zaprojektowaną specjalnie według jej wytycznych. Okazało się, że nie była to jedyna kreacja gwiazdy. Później przebrała się w kolejną suknię, nieco krótszą. Zmieniła też fryzurę. Makijaż wykonała Magdalena Pieczonka, w której ręce oddaje się wiele celebrytek. Świadkową była Ola Nowak, która w przeszłości tworzyła z Nadią Długosz kanał Beksy.

Andziaks marzyła o tym, aby do ołtarza poprowadził ją jej ojczym. Tak też się stało. Córeczka influencerki też miała specjalnie uszytą sukienkę, która pasowała do kreacji jej mamy. Od przygotowań, po ślub i wesele, zakochanym towarzyszyły kamery. Luka zapowiedział, że profesjonalny film o kulisach ślubu będziemy mogli obejrzeć wkrótce na kanale jego żony.

"Nie ukrywam, że był to najbardziej pracochłonny projekt w mojej karierze. Tysiące ręcznie wyciętych płatków... trzy rodzaje organz... godziny pracy... nasze wspólne dzieło sztuki..." - napisał o sukni Andziaks jej projektant Robert Czerwik.

Paulina Krupińska o związku i kryzysach. "Kłótnie w każdym związku są normalne"
Paulina Krupińska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą odniosła się do plotek o kryzysie w jej małżeństwie z Sebastianem Karpielem-Bułecką. Gwiazda nie ukrywała, że jej mąż nie jest chodzącym ideałem, ale ona sama także jest świadoma swoich wad. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" powiedziała też, co jej zdaniem jest kluczem do długiej i trwałej relacji. "Mam nadzieję, że kiedyś Sebastian przyjmie te słowa do serca" - mówiła.

Ile kosztowało wesele Andziaks i Luki? "Boję się nagrywać takie filmy"

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Fani pary byli ciekawi, ile ostatecznie Andziaks i Luka musieli zapłacić za zorganizowanie takiego ślubu i wesela. Na kanale Luki pojawił się o tym filmik, ale Andziaks stwierdziła, że nie uważa, aby dzielenie się wiedzą o ich wydatkach było dobrym pomysłem.

"Boję się nagrywać takie filmy, bo czasami mówimy o jakichś cenach, a ludziom się to w głowie nie mieści. Nasze wesele będzie kosztowało tyle, co ktoś może sobie za to kupić mieszkanie. I czy ja mam szczegółowo rozpisywać za co, ile zapłaciliśmy? Najdroższe z całego ślubu są kwiaty. To jest bardzo duży koszt... Zapłaciliśmy ponad 100 tys. złotych" - słyszymy w ostatnim przedślubnym vlogu na kanale Luki.

Influencerka podkreśliła, że z narzeczonym wymarzyli sobie swój ślub i ponieśli odpowiedzialność za wszystkie koszta.

"To jest nasz ślub, my tak chcieliśmy. Nie oczekujemy od naszych gości kopert, wiemy, że nam się za to wesele nie zwróci, ale chcemy, aby wyglądało to tak, jak będzie wyglądało. Krępuję się gadać o cenach, bo wiem, jak ludzie reagują" - dodała.

Tak wyglądał ślub Andziaks i Luki
Tak wyglądał ślub Andziaks i Luki
Źródło: Instagram @andziaks
Wesele Andziaks i Luki
Wesele Andziaks i Luki
Źródło: Instagram @andziaks

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości