Anita Werner i Agnieszka Cegielska otrzymały Telekamery. Piękne przemowy

Anita Werner i Agnieszka Cegielska laureatkami Telekamer "Tele Tygodnia" 2022
Anita Werner i Agnieszka Cegielska laureatkami Telekamer "Tele Tygodnia" 2022
Źródło: MWMEDIA
Anita Werner i Agnieszka Cegielska otrzymały Telekamery przyznawane przez "Tele Tydzień" już po raz 25. Dziennikarki TVN pokazały zdjęcia z uroczystości. Na gali prezentowały się zachwycająco. W specjalnym wpisie na Instagramie podziękowały widzom za ich wsparcie. Zobaczcie, za co są szczególnie wdzięczne.

Redakcja tygodnika "Tele Tydzień" przyznaje statuetki dla dziennikarzy, aktorów i prezenterów. Pierwotnie wydarzenie to miało odbyć się w lutym 2022, ale ze względu na pandemię zostało przeniesione na końcówkę maja. Dwie dziennikarki TVN zostały docenione za swoje osiągnięcia w pracy. W kategorii Prezenter Informacji 25-lecia wygrała Anita Werner, a Prezenterem Pogody 25-lecia została Agnieszka Cegielska.

Anita Werner z Telekamerą. Pozowała z ukochanym

Anita Werner od 20 lat związana jest ze stacją TVN24, w której przekazuje doniesienia newsowe. Prywatnie związana jest z dziennikarzem sportowym Michałem Kołodziejczykiem, którego możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej. Anita Werner ukończyła kulturoznawstwo ze specjalnością filmoznawstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Zanim rozpoczęła przygodę z telewizją TVN, Polska znała ją z filmu pt. "Słodki gorzki" w reż. Władysława Pasikowskiego. Jednak młoda dziewczyna postanowiła związać swoją przyszłość z dziennikarstwem. Teraz wzruszona podziękowała fanom za zaufanie i wsparcie przez te wszystkie lata.

"Na gorąco, na szybko, napiszę na razie tylko tyle: DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ i jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!! W moje ręce trafiła piąta już Telekamera! W tym roku w kategorii 'Prezenter Informacji 25-lecia'. Jestem bardzo wzruszona, zaszczycona i szczęśliwa. Dziękuję!" - napisała na Instagramie.

Mąż i córka wspierają Nataszę Urbańską. "Nie ma mnie czasem cały dzień"
Natasza Urbańska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o wsparciu, jakie dostaje od najbliższych. Gwiazda bez ogródek przyznała, że czasem potrafi jej nie być w domu cały dzień. Wówczas Janusz Józefowicz i ich córka Kalina muszą sobie radzić sami. - To wszystko często jest też pode mnie aranżowane - mówiła.

Agnieszka Cegielska uznana za najlepszą prezenterkę pogody

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Agnieszka Cegielska jest córką siatkarza. W przeszłości pracowała jako modelka. Mając 16 lat, zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek 1995. Jako prezenterka pogody w stacji TVN pracuje od 2004 roku. Za swoją pracę już trzykrotnie otrzymała Telekamerę. Prezenterka wystąpiła gościnnie w serialu "Magda M.". Brała udział również w "Tańcu z gwiazdami".

"Będąc jeszcze na studiach, do pracy w stacji TVN przyjmował mnie niezwykły mistrz Pan Mariusz Walter, który powiedział mi wtedy: 'dziecko tylko pamiętaj, nie zgub siebie na tym szklanym ekranie'. Odbierając tak ważną nagrodę, nagrodę od Was, od widzów pragnę podziękować za to, że nie tylko się nie zgubiłam, ale również dzięki Wam odnalazłam swoją duszę w tej pracy. Za każde spotkanie w każdej naszej przestrzeni szklanego ekranu, warsztatów, wykładów, natury programów dziękuję z całego serca, bo bez Was tego wszystkiego by nie było. Dziękuję, że jesteśmy razem i dla siebie w podróży zwanej życiem" - napisała w mediach społecznościowych.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości