Gwiazdy

Anna Czartoryska pokazała brzuch po ciąży. "Strasznie dużo wymagamy od naszych ciał"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Anna Czartoryska pokazała zdjęcie brzucha po porodzie

Anna Czartoryska-Niemczycka kilka tygodni temu urodziła czwarte dziecko. Teraz z okazji Dnia Matki aktorka zdecydowała się pokazać brzuch po ciąży i poruszyła temat samoakceptacji. Internautkom spodobał się ten przekaz.

Anna Czartoryska-Niemczycka od prawie 10 lat jest w związku małżeńskim z Michałem Niemczyckim. Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci — Ksawerego, Janiny, Antoniego oraz Stefana, który urodził się w kwietniu tego roku.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała ciało po porodzie

Aktorka wraz z mężem niezwykle cenią sobie życie prywatne i rzadko pokazują w mediach kadry z życia rodzinnego. Teraz aktorka zrobiła wyjątek i z okazji Dnia Matki opublikowała szczere wyznanie na Instagramie.

Anna Czartoryska-Niemczycka napisała:

"Oj, korci, żeby się niecierpliwić, zastanawiać, czy wróci do tego jak było, szczypać, wciągać, poganiać, mierzyć, porównywać się i wstydzić. Biorę głęboki wdech. Jak strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał, które noszą, rodzą, karmią, nie dosypiają, a my pytamy o formę, nie o zdrowie, o brzuch, a nie o głowę. Wszystko w swoim czasie!" - zaczęła swój apel.

Zobacz wideo:

Olga Buława o prowadzeniu ciąży w Polsce
Olga Buława o prowadzeniu ciąży w Polsce Źródło: Co za Tydzień

Anna Czartoryska-Niemczycka zwróciła się do innych matek

W dalszej części wpisu aktorka zwróciła się do mam:

"Dbajmy o siebie, pamiętając o drodze, jaką przeszłyśmy i pozwólmy sobie czasem odpocząć. Kochane Mamy, życzę Wam w dniu naszego święta, żebyście były docenione, zaopiekowane i otoczone miłością. Przez najbliższych, a przede wszystkim przez siebie same" - zakończyła.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy dotyczących wpisu, a także wyglądu aktorki.

"Masz święta rację, jeśli my nie będziemy dla siebie łaskawe, to kto będzie?", "Pięknie pani wygląda", "Zgadzam się z tym, czasami my, kobietki, musimy sobie trochę odpuścić", "Nic za wszelką cenę", "Lubię czytać pani posty, proszę o więcej" - pisały internautki.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości