Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny córki. Pokazali zdjęcia z porodówki

Anna i Robert Lewandowscy pokazali zdjęcia z porodówki
Anna i Robert Lewandowscy pokazali zdjęcia z porodówki
Źródło: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA
Anna i Robert Lewandowscy pięć lat temu po raz pierwszy zostali rodzicami. 4 maja 2017 r. na świecie pojawiła się ich córka Klara. Teraz dumni rodzice świętują ten moment, dodając na Instagramie wcześniej niepublikowane zdjęcia z porodówki. Widać, jak zmieniła się Anna Lewandowska.

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 r. podczas sportowego obozu integracyjnego. Po kilku miesiącach znajomości zdecydowali się na krok naprzód i zostali parą. W 2010 r. przeprowadzili się do Niemiec.

Anna i Robert Lewandowscy — historia miłości

Zaledwie rok później wszystkie media rozpisywały się o ich zaręczynach, które odbyły się na Malediwach. Wówczas Anna Lewandowska powiedziała "tak" i zgodziła się zostać żoną piłkarza. Ich ślub miał miejsce w czerwcu 2013 r. w Serocku, a gościło na nim wielu wybitnych sportowców.

Po czterech latach małżeństwo doczekało się pierwszej córki Klary, a po trzech latach na świecie pojawiła się ich drugie dziecko Laura. Teraz rodzina świętuje 5. urodziny swojej najstarszej pociechy. Z tej okazji Anna i Robert Lewandowscy pokazali wcześniej niepublikowane zdjęcia ze szpitalnej porodówki.

Zobacz wideo:

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Anna i Robert Lewandowscy świętują urodziny córki

Anna Lewandowska napisała na Instagramie:

"Nigdy nie zapomnimy, jak pierwszy raz trzymaliśmy Cię w ramionach. Byłaś taka malutka! Wszystkiego najlepszego z okazji 5. urodzin Klaro! Kochamy Cię!" - czytała.

Robert Lewandowski również podzielił się zdjęciem na Instagramie.

Anna i Robert Lewandowscy bardzo pilnują swojego życia prywatnego i rzadko mówią o nim w mediach. Sportowcy często publikują jednak zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych razem z dziećmi, jednak nigdy nie pokazują ich twarzy.

Internauci wielokrotnie próbowali zobaczyć twarze córek Roberta i Anny Lewandowskich, jednak rodzicie skrupulatnie chronią ich prywatności.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PAWEŁ WRZECION/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości