Gwiazdy

Anna Lewandowska o rekrutacjach do swoich firm. "Obroniłam się częścią merytoryczną, wiedzą"

Gwiazdy

Autor:
Dagmara
Olszewska
Anna Lewandowska martwi się o mamę. Prosi o pomoc fanów

Anna Lewandowska w szczerym wywiadzie opowiedziała, że jako businesswoman spotyka się z wieloma trudnościami. W swoich firmach zdarza jej się prowadzić rekrutacje. Zwłaszcza gdy dotyczą wyższych stanowisk kierowniczych. Niestety, nie każdy kandydat wykazuje się profesjonalizmem.

Anna Lewandowska prowadzi obecnie markę z kosmetykami naturalnymi, posiada własną aplikacją z ćwiczeniami, catering dietetyczny oraz stworzyła suplementy diety. W wywiadzie wyznała, jakie cechy szczególnie docenia wśród kandydatów na posady w jej firmach.

Anna Lewandowska o idealnym kandydacie na pracownika

Anna Lewandowska w rozmowie dla "Radio 357" opowiedziała, jak wygląda zarządzanie jej firmami. Zaskakujący okazał się fakt, że choć na ilość zajęć i pracy nie może narzekać, Anna Lewandowska sama trzyma pieczę nad powodzeniem swoich firm. Jak zadeklarowała, stara się być na każdej ważnej rozmowie rekrutacyjnej. Jakie cechy powinien posiadać kandydat idealny?

"Ważne jest to, żeby była charyzma, żeby była odwaga podejmowania decyzji. Wiele osób chce z nami pracować, ma wiele pomysłów, aspiracji, a potem dochodzi do podejmowania trudnych decyzji. Ważne są osoby, które potrafią podjąć mądre i trudne decyzje, i nie mówią tego, co chcemy usłyszeć. Przede wszystkim szacunek do ludzi, pracowników. Musi mieć  charyzmę, ponieść ludzi i przede wszystkim ich szanować. Myślę, że w biznesie trzeba być wymagającym, ale doceniającym, żeby ten margines zaufania był duży. W moich biznesach nie ma miejsca na kompromis, na błędy, mówię w perspektywie zdrowia" - powiedziała Anna Lewandowska. 

Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym
Anna Lewandowska o wiosennym wyzwaniu sportowym Anna Lewandowska kolejny raz zorganizowała wyzwanie sportowe. Wiosenne spotkanie odbyło się we Wrocławiu.

Anna Lewandowska o rekrutacjach. Musiała udowodnić swoją wiedzę?

Żona Roberta Lewandowskiego w wywiadzie opowiedziała także, że zdarzały się rekrutacje, w których to ktoś sprawdzał jej kompetencje. Sportsmenka i businesswoman wyznała, że niedawno prowadziła spotkania z kandydatami na wysokie stanowiska kierownicze. Panowie, którzy aplikowali, zdawali się ją  testować z wiedzy o własnych firmach. 

"Najfajniejsze jest to, jak przychodzą mężczyźni np. na stanowisko CEO. Miałam dwa takie fajne spotkania kilka miesięcy temu, gdzie panowie byli bardzo ciekawi mojej osoby, pod kątem no jak to Ania Lewandowska będzie rekrutowała, jak to jest żona Roberta Lewandowskiego, która jest znaną osobą, celebrytką. Obroniłam się częścią merytoryczną, wiedzą na temat swoich firm, ale też zadawałam ciekawe pytania, które ich zaciekawiły" - wyznała. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości