Anna Markowska o pierwszych świętach z Kubą Wojewódzkim. Jakie mają plany?

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Anna Markowska w najnowszym wywiadzie opowiedziała o nadchodzących świętach i Nowym Roku w towarzystwie Kuby Wojewódzkiego. Modelka przyznała, że chciałaby spędzić pierwsze Boże Narodzenie z ukochanym w gronie rodziny i już rozpoczęła przygotowania do tego momentu.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki niedawno potwierdzili oficjalnie, że są w związku. Para początkowo niechętnie pokazywała się razem i twardo odmawiała komentarzy na temat swojej relacji. To zmieniło się jednak jakiś czas temu, a modelka obecnie często wspomina o miłości do ukochanego. Niedawno Anna Markowska przyznała, że w dziennikarzu najbardziej ujęła ją wrażliwość i charakter. Teraz natomiast opowiedziała o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia.

Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Aleksandra Adamska o Bożym Narodzeniu. Wiemy, jak przygotowuje się do świąt

Anna Markowska o świętach z Kubą Wojewódzkim

Kuba Wojewódzki do tej pory przeważnie w okresie Bożego Narodzenia wylatywał na urlop w ciepłe kraje, całkiem inaczej do świątecznej tradycji podchodzi Anna Markowska, która w tym roku chce zadbać o rodzinnie spędzony czas.

"Planuję, żeby były rodzinne, ciepłe, żeby było dużo gotowania i dużo tradycji, bo ja traktuję święta jako tradycję, więc mam nadzieję, że będzie dużo miłości. Świąteczne przygotowania są. Co najlepsze, ostatnio robiłam pierniki, robiłam lukier i ten lukier wylałam sobie na dłoń, tak więc są pierwsze poparzenia od gotowania. Zobaczymy, co dalej. Mam nadzieję, że wrócę zdrowa ze świąt" - mówiła w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Modelka podkreśliła, że lubi małe prezenty, w których widać uczucia obdarowującego.

"Jeżeli chodzi o prezenty, to fajnie, aby były dobrane indywidualnie do osoby, którą obdarowujemy i aby były z serducha, to jest najważniejsze. Wolałabym nie precyzować personalnie, natomiast najważniejsze jest, aby były dane z serca i aby były z myślą o drugiej danej osobie. Nie budżet, nie luksus, tylko właśnie kierowanie się serduchem. Mnie bardzo wzruszają takie małe prezenty, to, że ktoś zrobi własny piernik, coś takiego naszego, co możemy dać drugiej osobie, albo z jakąś historią. Tak więc ja kieruję się tu absolutnie sercem" - wyjaśniła.

Anna Markowska zdradziła też, z jakim nastawieniem razem z Kubą Wojewódzkim chcą wejść w rok 2023..

"Ten nowy rok to nowa świeżość. Na pewno każdy z nas robi własne projekty i na tym się będziemy skupiać. Ważne jest, abyśmy się motywowali i dążyli do marzeń" - zakończyła.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki byli najpierw tylko przyjaciółmi

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki byli łączeni ze sobą przez media od kilku miesięcy, jednak nie komentowali tych doniesień. Fani szybko jednak wyśledzili, że celebryci prawdopodobnie spędzili razem wakacje na Helu. Celebryci dopiero jakiś czas temu pokazali się razem publicznie podczas premiery spektaklu "Bliżej" w Teatrze 6. Piętro. Modelka w rozmowie z serwisem Jastrząb Post opowiedziała o początkach swojej znajomości z ukochanym. Okazało się, że na początku byli przyjaciółmi. Ich relacja zaczęła przeradzać się w coś więcej dopiero po półtora roku.

"To była zabawna historia. Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie" - powiedziała.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości