Artur Barciś i jego żona Beata od lat tworzą idealne małżeństwo. "Zakochałem się w sekundę"

Artur Barciś i jego żona Beata
Artur Barciś i jego żona Beata od 36 lat tworzą idealne małżeństwo
Źródło: MWMEDIA
Artur Barciś i jego żona Beata od ponad 36 lat tworzą idealne małżeństwo. Okazuje się, że aktor od razu wiedział, że to ta jedyna. Jaka jest historia ich związku?

Historia miłości Artura i Beaty Barcisiów jest nietypowa. Aktor zakochał się w swojej żonie od pierwszego wejrzenia. Przeczytajcie koniecznie, jak wygląda historia ich związku!

CZTSESJA_GARDIAS_MUZYKA
Dorota Gardias wydaje pierwszą piosenkę. "Nabrałam odwagi"
Dorota Gardias w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoich muzycznych marzeniach.

Artur i Beata Barcisiowie – historia miłości

Artur i Beata poznali się w 1983 r., kiedy aktor miał 28 lat. Miało to miejsce podczas kręcenia serialu "Pan na Żuławach". Beata była asystentką montażystki. Artur Barciś grał postać Stefana, a jego filmowym ojcem był Wirgiliusz Gryń. Artur Barciś dostrzegł Beatę, gdy schodziła po schodach autobusu.

"Zatrzymaliśmy się na parkingu. Wyszedłem wcześniej i zobaczyłem, jak Beata schodzi po schodach autokaru. Olśniło mnie. Zakochałem się w sekundę" - wspominał w rozmowie z "Vivą!".

Aktor wyznał też w wywiadzie, że chemia między obojgiem była od samego początku. Nie myśląc zbyt długo, podszedł do kobiety i… zapytał, czy za niego wyjdzie.

"Byłem wtedy na takim etapie życia, że bardzo już chciałem się ustatkować" - mówił.

W 1986 r. pobrali się i są razem do dziś. Beata Barciś śmieje się, że w jej życiu była od razu pierwsza praca, pierwszy plan i pierwszy mąż.

Beata Barciś – kim jest żona Artura Barcisia?

Beata Barciś urodziła się 8 sierpnia 1962 roku w Warszawie. Jest montażystką filmową i telewizyjną, specjalizującą się w dokumencie i teatrze telewizji. Kończyła Łódzką Szkołę Filmową na kierunku montażu. Dostała wiele nagród. Artur Barciś jest bardzo dumny z żony i traktuje jej poznanie jako boskie zrządzenie losu. Aktor nazywa ją pieszczotliwie Bebą.

"Mam wspaniałą żonę. Beatka jest moim aniołem" - mówił w jednym z wywiadów.

Beata i Artur Barcisiowie stworzyli wspaniały, ciepły dom dla swojego syna, który wyfrunął już z rodzinnego gniazda. Pięć lat temu zostali też dziadkami. Mały Gustaw to synek aktora Franciszka Barcisia, a jego mamą jest Joanna Żydowicz (córka Marka Żydowicza, organizatora festiwalu Camerimage). Para poznała się w Szkole Filmowej w Łodzi. Ślub wzięli w 2014 roku.

Artur i Beata Barcisiowie – zobacz zdjęcia:

Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Źródło: MWMEDIA
Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Źródło: MWMEDIA
Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Źródło: MWMEDIA
Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Artur i Beata Barcisiowie
Źródło: MWMEDIA
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości