Barbara Kurdej-Szatan pokazała zdjęcia z komunii córki. Tort zrobił furorę

Autor:
Kamila
Jamrożek
Barbara Kurdej-Szatan

Córka Barbary Kurdej-Szatan przyjęła pierwszą komunię świętą. Dumna mama pokazała zdjęcia z imprezy. Cała rodzina wygląda na szczęśliwą.

W maju 9-latkowie przystępują do komunii. To wyjątkowy czas nie tylko dla dzieci, ale także ich rodziców. Sakrament przyjęła także córka Basi i Rafała. Zdjęciami z uroczystości dumna mama pochwaliła się w sieci. Jak wyglądało przyjęcie komunijne?

Pierwsza Komunia córki Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan chętnie dzieli się z fanami najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia. Niedawno wrzucała na Instagram zdjęcia z majowego wyjazdu z mężem. Teraz aktorka pochwaliła się kadrami z pierwszej komunii swojej córki Hani. Gwiazda wygląda promiennie w wiosennej stylizacji. Założyła na komunię córki stonowany, żółty garnitur. Jej mąż zaprezentował się elegancko w spodniach i marynarce w kratę. Hania miała zaś na sobie bardzo skromną komunijną sukienkę i wianek. Na zdjęciach widzimy też, że uroczystość odbyła się w ogrodzie. Widzimy imponujący tort.

"To był piękny i ważny dzień dla naszej Hani. Bardzo przeżywała, chciała i niezwykle poważnie podeszła do tematu,  jestem dumna z mojej małej istotki i ogromnie kocham" – napisała Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan o córce i reakcji jej dziecka na hejt
Barbara Kurdej-Szatan o córce i reakcji jej dziecka na hejt Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Barbara Kurdej-Szatan - dzieci

Mężem Barbary jest Rafał Szatan. Ukochany aktorki także jest aktorem i wokalistą. Poznali się w teatrze. Wybranek gwiazdy oświadczył się jej na stoku narciarskim. Ślub odbył się w 2011 roku. W 2012 roku urodziła się córka Barbary i Rafała. Hania Szatan pojawiła się już na kilku okładkach, lubi także śpiewać. Jej mama jest przekonana, że dziewczynka jest urodzoną gwiazdą.

Barbara Kurdej-Szatan drugi raz została mamą we wrześniu 2020 roku. Wtedy na świat przyszedł Henio Szatan. Chłopiec to wykapana mama. Podobnie jak siostra, często pojawia się na Instagramie aktorki i za każdym razem wzbudza zachwyt fanów.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości