Beata Kozidrak o nowym partnerze i filmie biograficznym. Wyjdzie jeszcze za mąż?

Beata Kozidrak o nowym partnerze, rozwodzie i filmie biograficznym
Beata Kozidrak o nowym partnerze, rozwodzie i filmie biograficznym
Źródło: MWMEDIA
Beata Kozidrak wraca po dłuższej przerwie z nowym albumem. Premiera stała się pretekstem do rozmowy o życiu. Beata Kozidrak wyznała, czy zamierza stanąć na ślubnym kobiercu i zdradziła szczegóły filmu biograficznego.

Beata Kozidrak jest wokalistką i liderką zespołu Bajm od samego początku - od 1978 roku. Grupa ma na koncie 10 albumów studyjnych i setki koncertów, w tym wiele występów zagranicznych. Bajm grał m.in. w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie. Jednocześnie Beata Kozidrak realizowała solowe projekty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Beata Kozidrak o nowym partnerze

Album "4B" jest pierwszą premierą po siedmioletniej przerwie wydawniczej Beaty Kozidrak. Artystka w rozmowie z "Vivą!" przyznała, że płyta stanowi opowieść o kawałku jej życia. Należy przesłuchać ją w całości, by zrozumieć historię.

"Nad tą muzyką i tekstami pracowałam jakiś czas po to, żeby album był właśnie taki, jaki jest. Jest na nim kawał mojego życia. Aż siedem lat minęło od ostatniej płyty, jak sobie uzmysłowiłam to, to nie wierzyłam" - powiedziała artystka.

Przez te siedem lat sporo się zmieniło. Podczas pracy nad poprzednią płytą Beata Kozidrak była w zupełnie innym miejscu, a na papier przelewała zupełnie inne doświadczenia.

"Przy poprzednim albumie byłam inna. Po pewnych zmianach w moim życiu, po rozwodzie szukałam swojego miejsca, innej przestrzeni. Znalazłam miłość, upiłam się nią jak w piosence i budowałam siebie. I zawarłam w muzyce tamten czas" - powiedziała.

Teraz Beata Kozidrak jest zupełnie inną kobietą. Wyciągnęła wnioski z popełnionych błędów, a radość życia, która jej towarzyszy, przelewa na papier, tworząc piosenki.

"Teraz pokazuję siebie z innym doświadczeniem, z pewnymi błędami. Człowiek jest tylko człowiekiem. Pięknie pewien wspaniały aktor powiedział mądrze: 'Nie trać swojej wartości, jesteś kim wyjątkowym, błędy są częścią naszego życia'. Ale to jest fajne, żeby wyciągać wnioski i iść do przodu, bawić się życiem, celebrować każdą chwilę. A ja to robię poprzez muzykę, płytę i spotkania z wami" - dodała.

Artystka w rozmowie z "Vivą!" opowiedziała o miłości. Od pewnego czasu Beata Kozidrak jest zakochana, jednak tym razem nie zamierza publicznie poruszać tematu związku. Zdradziła, że nie ma w planach kolejnego ślubu. Przypomnijmy, że gwiazda przez wiele lat była żoną Andrzeja Pietrasa, współtwórcy i menedżera zespołu Bajm.

"Nie będę tłumaczyć, na czym poleca mój związek z obecnym partnerem. Ale na pewno nie wyjdę za mąż, chociaż bardzo się stara, ale ja nie chcę" - powiedziała.

Beata Kozidrak uchyliła jednak rąbka tajemnicy i przyznała, że jest szczęśliwa w związku, który nie opiera się na kontroli.

"Żyje mi się bardzo fajnie. Bo w związku, który nie polega na tym, że ktoś mnie będzie kontrolował. Kiedy chcę, to jadę z moimi przyjaciółkami na jakąś imprezę, gdzieś do ciepłych krajów. A jednocześnie czuję jego miłość, zrozumienie i że jest blisko mnie. Tak jak on mówi: jesteś wolną kobietą, nic nie musisz. Jesteśmy ze sobą i tak jest nam po prostu dobrze. To jest moje szczęście w tej chwili" - dodała.

Wokalistka została ponadto zapytana o kontakty z byłym mężem. Wyznała, że mają kontakt, Andrzej Pietras poznał jej nowego partnera, a Beata Kozidrak zna ukochaną menedżera Bajmu.

Beata Kozidrak o filmie biograficznym. Kto zagra wokalistkę Bajmu?

Jakiś czas temu media obiegła plotka o filmie biograficznym opowiadającym o życiu liderki zespołu Bajm. Później spekulowano, że produkcja jednak nie wystartuje. W rozmowie z "Vivą!" artystka potwierdziła, że film powstanie. Zdementowała natomiast plotki o tym, że wokalistkę ma zagrać jej córka Katarzyna.

"Nie czytajcie głupkowatych nagłówków, które służą tylko temu, by się klikało. A jeśli chodzi o Kozidrak to się klika" - skwitowała.

Beata Kozidrak ma co do odtwórczyni głównej roli kilka wymagań. Nie tak łatwo im sprostać!

"Musi mieć osobowość. Ja jestem specyficzna i musiałaby wiele razy się ze mną spotkać, zobaczyć koncerty, porozmawiać z ludźmi, z którymi pracuję. Dowiedzieć się, jaka jestem, bo wy do końca tego nie wiecie. Musiałaby kamera za mną chodzić i patrzeć, jak pracuję w studiu, za co jestem odpowiedzialna, jak się irytuję, jak się stresuję i jaka jestem szczęśliwa po koncertach" - powiedziała.

Fundacja TVN 1,5%
Fundacja TVN 1,5%

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości