Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu. "Podobieństwa się przyciągają"

Beata Tadla świętuje rocznice ślubu
Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Beata Tadla i Michał Cebula są szczęśliwym małżeństwem. Teraz zakochani świętują pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarka podzieliła się niepublikowanymi dotąd zdjęciami z ukochanym.

Beata Tadla i Michał Cebula wzięli ślub 16 lutego 2021 r. Ceremonia była szeroko komentowana w mediach, ponieważ dziennikarka podzieliła się zdjęciami i nagraniami w mediach społecznościowych. Również jej syn Jan Kietliński relacjonował całą uroczystość na Instagramie.

Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu

Internauci gratulowali dziennikarce i cieszyli się, że odnalazła prawdziwą miłość. Teraz minął równy rok od tego wyjątkowego dnia. Na Instagramie Beaty Tadli pojawiło się krótkie nagranie, w którym podsumowała czas spędzony z mężem. Dziennikarka pokazała również niepublikowane wcześniej fotografie.

"To już rok. Każdego dnia dowiaduję się, że to podobieństwa się przyciągają. Kocham Cię, Mężu" - czytamy.

Pod postem pojawiło się wiele gratulacji i życzeń od bliskich i fanów dziennikarki.

"Wspaniała ta wasza miłość", "Widać, że się kochacie", "Ogromu miłości na następne lata", "Gratulacje", "Pięknie razem wyglądacie", "Niech wasza miłość kwitnie do końca i jeden dzień dłużej", "Pierwszy rok ze wspólnej wieczności" - pisali.

Kim jest mąż Beaty Tadli?

Wiele osób zastanawia się, kim jest mąż Beaty Tadli. Michał Cebula jest wiceprezesem zarządu ds. pracowniczych w Enea Operator. Jak można przeczytać w oficjalnym biogramie zamieszczonym na stronie spółki Enea Operator - mąż Beaty Tadli jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Wcześniej ukończył studia licencjackie o kierunku germanistyka — asystent językowy oraz studia podyplomowe na kierunku Menedżer Sportu.

Michał Cebula pracował też między innymi w Starostwie Powiatowym w Wałczu oraz Urzędzie Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego na stanowisku zastępcy dyrektora wydziału Edukacji i Sportu. Od 2017 r. jest związany z energetyką. Od stycznia 2019 r. pełnił funkcję doradcy zarządu w obszarze logistyki.

Zobacz również:

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości