Ben Affleck ciężko przechodzi kryzys małżeński z Jennifer Lopez? Media donoszą o jego powrocie do nałogu

Ben Affleck i Jennifer Lopez
Ben Affleck i Jennifer Lopez
Źródło: Getty Images
Zaskakujące plotki z Hollywood. Media donoszą o rzekomym powrocie Bena Afflecka do picia. Przyczyną ponownej walki aktora z uzależnieniem ma być kryzys małżeński, o którym od jakiegoś czasu znowu jest głośno.

Ben Affleck to znany i ceniony na świecie aktor oraz laureat dwóch Oscarów. Jego małżeństwo z Jennifer Lopez często nazywane "Bennifer" od lat przyciąga uwagę zarówno fanów jak i mediów na całym świecie. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej można usłyszeć o kryzysie, z którym rzekomo mają się zmagać zakochani.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Historia miłości Bena Afflecka i Jennifer Lopez
Historia miłości Bena Afflecka i Jennifer Lopez
Źródło: cozatydzien.tvnp.pl

Ben Affleck wrócił do picia?

Choć wydawało się, że Jennifer Lopez i Ben Affleck po wielu latach rozłąki wreszcie znaleźli upragnione szczęście, to ostatnie doniesienia mediów przynoszą niepokojące wieści. Zauważono, że para w ostatnim czasie coraz rzadziej pokazuje się razem, a podczas ostatnich wspólnych wyjść nie przypominali zakochanych.

Jakiś czas temu amerykańskie tabloidy donosiły, że para od kilku tygodni już nie mieszka razem, a nawet wystawiła na sprzedaż swoją wspólną, luksusową willę. Co więcej, Ben Affleck jest coraz częściej widywany w towarzystwie swojej byłej żony, Jennifer Garner.

Według "In Touch" była ukochana aktora, chce upewnić się, że Benowi Affleckowi nie wymknie się kontrola, na wypadek, gdyby okazało się, że znów zaczął pić. Warto również dodać, że jedno ze źródeł Daily Mail wspomina o ryzyku powrotu aktora do nałogu. Póki co nie ma co liczyć na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

"Słyszałem, że pije. Jest pełen demonów, to osoba, która przeżywa wiele trudności" - miał przekazać informator tabloidu.

Kłopoty w raju Jennifer Lopez i Bena Afflecka?

Relacja Jennifer Lopez i Bena Afflecka na tyle jest pełna wzlotów i upadków, że mógłby z powodzeniem posłużyć jako gotowy scenariusz na romantyczny film. W przeszłości para doświadczała wielu problemów, które doprowadziły do tego, że zakochani nawet na długi czas się rozstali.

Ostatnio jednak wydawało się, że najtrudniejsze okresy w relacji zakochani mają już za sobą. Tym bardziej zaskakujące są najnowsze informacje zagranicznych mediów, które sugerują, że małżeństwo gwiazdorskiej pary może być na skraju kryzysu.

Zgodnie z tymi doniesieniami Ben Affleck, który obecnie jest zajęty pracą nad drugą częścią filmu "Księgowy", wydaje się emocjonalnie coraz bardziej oddalać od swojej żony, co ma być źródłem wielu małżeńskich konfliktów.

"Ona wymaga od niego ciągłego zapewniania, że jest kochana i uwielbiana. Ale teraz nie otrzymuje od męża tego, co chce, a Ben staje się coraz bardziej defensywny i ponury. Na powierzchni pojawiają się pęknięcia. Miesiąc miodowy zdecydowanie się skończył. Jasne jest, że jeśli chcą pozostać w związku małżeńskim, oboje muszą wprowadzić pewne zmiany w swoim zachowaniu" - miała wyznać magazynowi "Life & Style" osoba z otoczenia małżeństwa.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości