Borys Szyc dumny z 18-letniej córki. Zagrała tytułową rolę w filmie

Borys Szyc, aktor
Borys Szyc dumny z córki, która zagrała w pierwszym filmie
Źródło: MWMEDIA/Andras Szilagyi
Sonia Szyc, 18-letnia córka Borysa Szyca, ma powody do świętowania! Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Ryfka", w którym zagrała tytułową rolę. Dumny tata udostępnił zdjęcie ze swoją pociechą i nie krył wzruszenia. "Jesteś utalentowana, pracowita i bardzo skromna" - napisał pod fotografią.

Borys Szyc jest szczęśliwym ojcem dwójki dzieci - 18-letniej córki Soni, która jest owocem związku z Anną Bareją i dwuletniego syna Henryka, który jest owocem miłości małżeństwa z Justyną Nagłowską. Dumny tata często pokazuje momenty z życia swoich dzieci - pierwsza rodzinna niedziela wakacji, zdjęcie ze stadem jeleni, wspólne wyjazdy czy praca. Teraz aktor ma kolejny powód do radości.

Borys Szyc dumny z Soni Szyc. 18-latka zagrała w filmie

Borys Szyc opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z 18-letnią córką. I choć sama fotografia nikogo nie dziwi - podpis już tak! Dziewczyna od dawna wykazywała talent i zainteresowania muzyczne - śpiewa oraz gra na instrumentach. Okazuje się jednak, że ostatecznie poszła w ślady taty i wybrała aktorstwo. Właśnie zakończyły się zdjęcia do filmu "Ryfka", w którym 18-latka zadebiutowała w tytułowej roli. W dodatku u boku ojca.

"Kręcimy RYFKĘ. Na ekranie będzie można zobaczyć debiutującą Sonię Szyc. Oprócz debiutantki, genialna obsada: Anita Jancia, Magdalena Cielecka, Jan Peszek, Iza Kuna, Anna Moskal, Maciej Bisiorek, Anna Mrozowska" - pisał kilka tygodni temu Borys Szyc na swoim profilu na Instagramie.

WERNISAZ_MARKOWSKA_SYN
Patrycja Markowska o karierze muzycznej syna. "Nie zamierzam mu torować dróg"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Córka Borysa Szyca zagrała u boku ojca w filmie "Ryfka"

Borys Szyc poinformował, że zdjęcia do filmu "Ryfka" zostały zakończone. Z tej okazji opublikował zdjęcie z córką, która zaliczyła u jego boku filmowy debiut.

"Płacz i śmiech. Smutek i radość na jednym zdjęciu. Zakończyliśmy zdjęcia do Ryfki. Soniu, jestem z ciebie tak dumny… pokochała cię cała ekipa i przyjęła do swojej filmowej rodziny. Jesteś utalentowana, pracowita i bardzo skromna. Gratuluję ci i bardzo kocham" - napisał.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/Andras Szilagyi

podziel się:

Pozostałe wiadomości