O zachowaniu księcia Louisa zrobiło się głośno. Pokazano, jak wykonał gest wobec siostry

Książę Louis zachwycił fanów rodziny królewskiej. Uroczy gest
Książę Louis zachwycił fanów rodziny królewskiej. Uroczy gest
Źródło: Getty Images
Książę Louis to najmłodsza pociecha księcia Williama i księżnej Kate. Chłopczyk i jego rodzeństwo są uwielbiani przez Brytyjczyków. W sieci udostępniono nagranie, na którym widzimy członków królewskiego rodu Windsorów. Mały Louis skradł uwagę internautów. W pewnym momencie ruszył za swoją siostrą Charlotte. Jego gest zostanie zapamiętany.

Książę Louis skończył już cztery latka. Urodził się dokładnie 23 kwietnia 2018 roku. Jego drugie imię to Arthur, a trzecie Charles. Brytyjczycy uwielbiają dzieci z rodziny królewskiej. Louis jest szczególnie obserwowany przez media, ponieważ wcześniej bardzo rzadko uczestniczył w publicznych wydarzeniach. Chłopiec jest coraz starszy i coraz bardziej świadomy swojej roli w monarchii. Nawiązuje już kontakt z poddanymi.

Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Maciej Musiał o rodzinie, miłości i planach
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Książę Louis wręczył siostrze kwiaty od wielbicieli

Książę Louis ma starsze rodzeństwo. Brat George ma już 9 lat i jest przyszłym następcą tronu. Siostrą chłopców jest księżniczka Charlotte - fani widzą w niej królową Elżbietę II. Jedyna córka księcia Williama i księżnej Kate ma dziś 7 lat.

Para książęca wraz ze swoimi dziećmi wzięła udział w świątecznym nabożeństwie w Sandringham. W okolicy powitał ich tłum poddanych, którzy robili im zdjęcia oraz nagrywali filmik z ich przemarszu. Przy takich okazjach członkowie królewskiej rodziny starają się nawiązać kontakt z tłumem. Ludzie często wręczają im prezenty. Tak było również w tym przypadku. Książę Louis otrzymał bukiecik kwiatów. Jednak nie zatrzymał go dla siebie. Od razu pobiegł za siostrą i wręczył jej podarek.

"Słodki chłopak" - ocenili internauci.

"Piękna rodzina" - dodali.

"Louis przypomina mi księcia Harry'ego" - zauważył ktoś inny.

Louis do tej pory uważany był za dość niesforne dziecko, które podczas oficjalnych wydarzeń stroiło śmieszne miny i nie potrafiło usiedzieć w miejscu. Teraz widać, że może być z niego w przyszłości dżentelmen.

Jak wyglądają dzieci księcia Williama i księżnej Kate?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Tradycją na brytyjskim dworze jest rozsyłanie obywatelom bożonarodzeniowych kartek. Jednak internauci zwrócili uwagę, że pocztówka od księcia i księżnej Cambridge nie pasuje do świątecznego klimatu. Zdjęcie zostało zrobione latem. Mimo wszystko można na nim zobaczyć, jak urosły dzieci książęcej pary. Najstarszy George coraz bardziej przypomina ojca.

Tak dzieci wyglądały w grudniu zeszłego roku.

Poniżej zdjęcie, które zostało opublikowane dwa lata temu. Autorką fotografii jest sama księżna Kate.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości