Była żona Armiego Hammera obejrzała dokument o mężu. "Przez lata będziemy dochodzić do siebie"

Była żona Armiego Hammera zabrała głos w sprawie przemocowego męża
Była żona Armiego Hammera zabrała głos w sprawie przemocowego męża
Źródło: Getty Images
Armie Hammer to hollywoodzki gwiazdor, który zyskał popularność dzięki rolom w filmach: "The Social Network" oraz "Tamte dni, tamte noce". Niestety jest o nim bardzo głośno z innego powodu. Aktor został oskarżony o przemocowe traktowanie kobiet, gwałty, a nawet kanibalistyczne zapędy. Jego była żona i matka jego dzieci zabrała głos po obejrzeniu filmu dokumentalnego, który sami możecie zobaczyć w player.pl.

Armie Hammer urodził się w Los Angeles. Ma 36 lat i dwoje dzieci. W 2020 roku zakończyło się jego 10-letnie małżeństwo z prezenterką telewizyjną Elizabeth Chambers. Kobieta obejrzała dokument o przemocowym byłym partnerze. Opowiedziała o swoich emocjach i kontakcie z ojcem jej dzieci.

CZTBAL_DYGANT_HEJTDZIECI
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?
Agnieszka Dygant chroni syna przed hejtem?

Była żona Armiego Hammera zabrała głos po obejrzeniu dokumentu

Elizabeth Chambers otrzymała propozycję od producentów filmu "Dom Hammerów". Miała porozmawiać z twórcami na temat życia z mężem, ale odrzuciła ofertę. Nie chciała nawet obejrzeć gotowej produkcji. Jednak przy wsparciu najbliższych odważyła się na seans.

Nie planowałam tego oglądać, ale pewnego dnia odwiozłam dzieci do szkoły, wróciłam do domu i obejrzałam film, mając obok wsparcie ze strony bliskich osób. To było oczywiście bolesne na wielu poziomach, ale jednocześnie prawdziwie. Przeszłość to przeszłość i wszystko, co możemy zrobić, to potraktować to jako czas na naukę i słuchanie, oraz szansę na uzdrowienie w każdym możliwym zakresie. Możliwe jednak, że przez lata będziemy dochodzić do siebie
- wyznała w wywiadzie dla telewizji E! News.

Była żona Armiego Hammera dodała, że nadal kontaktuje się z byłym partnerem. Zależy jej, aby przeszedł terapię i nie stracił kontaktu z dziećmi.

"Dom Hammerów - mroczne tajemnice". Gdzie obejrzeć dokument?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Dokument o życiu kontrowersyjnego gwiazdora dostępny jest już w sieci. Obejrzycie go tylko w Playerze. Jest to szokujący materiał o mrocznych sekretach rodziny aktora. Znajdziecie tam relacje osób, które pogrążają Hammera.

"Mężczyźni z rodziny Hammerów mają więcej sekretów i skandali, niż może pomieścić jakikolwiek skarbiec. Domniemane przestępstwa Armiego Hammera to tylko wierzchołek góry lodowej. Dzięki masie archiwów i wywiadom z ocalałymi i członkami rodziny, mroczne i pokręcone sekrety rodziny Hammerów wychodzą na światło dzienne. Za pieniędzmi i władzą kryje się dysfunkcyjna dynastia, a jej męscy bohaterowie wykazują wszystkie niszczące konsekwencje szalejącego przywileju" - opis dokumentu na stronie player.pl.

Do sieci wypłynęły wiadomości, które aktor wysyłał do różnych kobiet. Z ujawnionych informacji wynika, że podniecały go gwałt i dominacja. Nazywał się kanibalem. Jego była dziewczyna udostępniła treść jednego z SMS-ów, który od niego otrzymała.

"Co gdybym chciał odciąć jeden z twoich palców u nóg, a potem trzymałbym go zawsze przy sobie w kieszeni, żebym miał kawałek ciebie w swoim posiadaniu?" – brzmiała szokująca wiadomość.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości