Gwiazdy

Céline Dion w żałobie. Żegnając przyjaciółkę, skierowała do niej ostatnią prośbę

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @celinedion
Celine Dion pogrążona w żałobie

Céline Dion pożegnała kolejną bliską osobę. Choć od śmierci ukochanego męża minęło już 6 lat, wokalistka wciąż nie potrafi się z tym pogodzić. Żegnając przyjaciółkę, wspomniała także o partnerze. Skierowała do niej wzruszającą prośbę.

Słynna piosenkarka przechodzi trudny okres. Z powodu problemów zdrowotnych musiała podjąć decyzję o odwołaniu trasy koncertowej. W planach był również koncert w Polsce. Céline Dion zmaga się z silnymi skurczami mięśni, które utrudniają przygotowania oraz uniemożliwiają występy na scenie. Dzieci gwiazdy są zaniepokojone stanem jej zdrowia. Najstarszy syn, Rene-Charles Angelil, opiekuje się mamą i rodzeństwem. Jak zdradził informator portalu New Idea, mężczyzna wolałby, żeby mama zakończyła karierę i w końcu odpoczęła. Céline Dion nie daje jednak za wygraną i wciąż jest aktywną zawodową wokalistką.

Céline Dion pożegnała bliską osobę

Kiepski stan zdrowia niepokoi fanów na całym świecie. Jak się okazuje, niedawno Céline Dion musiała zmierzyć się z kolejnym ciosem. Wokalistka poinformowała o odejściu przyjaciółki Francine Chalouil. We wzruszającym wpisie pożegnała bliską sercu publicystkę:

"Dyrygentka show-biznesu, mistrzowsko wyreżyserowałaś artystów, którzy zgodzili się zagrać skomponowaną przez ciebie Symfonię Przyjaźni. [...] Wiem, że nadal będziesz się nami opiekować. [...] Kochałam cię, kocham cię i zawsze będę cię kochała..." - napisała artystka.

Na sam koniec skierowała do zmarłej przyjaciółki wyjątkową prośbę. Pomimo upływu lat, wokalistka nie może pogodzić się ze śmiercią męża - René Angéliliego. Mężczyzna zmarł w 2016 roku, przegrywając walkę z rakiem gardła. Céline Dion poprosiła przyjaciółkę o ostatnią przysługę:

"Czy mogę prosić cię ostatnią małą przysługę? Ucałuj ode mnie René..." - dodała.

Danuta Stenka doświadczyła ageizmu
Danuta Stenka doświadczyła ageizmu Danuta Stenka szczerze o ageizmie. Doświadczyła dyskryminacji

Céline Dion - kariera, życie prywatne

Wokalistką rozpoczęła karierę jako nastolatka. Nagranie demo zostało wysłane do menadżera gwiazd René Angélila. Mężczyzna z własnej kieszeni sfinansował pierwszy album Céline Dion - zastawiając wówczas swój dom. Światową popularność przyniosły jej takie hity, jak "When I Fall In Love" wykorzystany w ścieżce dźwiękowej filmu "Bezsenność w Seattle", a także wielki przebój "My Heart Will Go On" z "Titanica". Céline Dion wciąż tworzy - z niewielkimi przerwami jest aktywna zawodowo od przeszło 40 lat. Prywatnie związała się z dużo starszym menadżerem René Angélilą, z którym doczekała się trzech chłopców. Ukochany gwiazdy zmarł w 2016 roku na raka gardła. Artystka wciąż nie może pogodzić się z jego odejściem.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @celinedion

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości