Córka Artura Żmijewskiego pokazała w telewizji swoją dziewczynę. Pochwaliły się metamorfozą sypialni

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Córka Artura Żmijewskiego jest w związku z kobietą. Pokazała partnerkę

Artur Żmijewski może pochwalić się uzdolnioną córką. Ewa Żmijewska jest najstarszym dzieckiem aktora. Na studiach wokalnych w Ameryce poznała swoją partnerkę — Shandy Casper. Zakochane w sobie kobiety od kilku lat mieszkają w Polsce i właśnie pokazały w telewizji swoje mieszkanie.

Artur Żmijewski ma ze swoją żoną Pauliną Żmijewską wspomnianą już córkę Ewę i synów: Wiktora oraz Karola. Najstarsza z rodzeństwa jest artystką. Zamiast pójść w ślady ojca, wybrała własną drogę i związała się z muzyką. Miłość do dźwięków połączyła ją z obecną partnerką. Ewa Żmijewska z ukochaną wzięły udział w programie o metamorfozach wnętrz. Pokazały, jak mieszkają.

Ewa Żmijewska pokazała swoją dziewczynę. Jak wygląda ich mieszkanie?

Ewa Żmijewska wyjechała na studia do USA. Tam odbyła naukę w Los Angeles College of Music oraz w California Institute of the Arts. W Stanach poznała amerykańską piosenkarkę Shandy. Przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Dziewczyny tworzą i występują w duecie pod nazwą "Shandy&Eva". Swoje utwory umieszczają w serwisie YouTube. Ewa Żmijewska śpiewa i gra na gitarze, a jej partnerka oprócz wokalu może zaprezentować grę na instrumentach perkusyjnych.

Córka Artura Żmijewskiego wzięła udział w programie wnętrzarskim "Nowy aranż". Wraz z partnerką oczekiwała metamorfozy ich wspólnego gniazdka. Kobietom zależało na tym, aby w ich wnętrzu zapanował "karaibski zachód słońca". Chodziło o uzyskanie przytulnego klimatu w ich sypialni. Efekt końcowy bardzo je zachwycił. Ewa i Shandy prowadzą wspólnie profil na Instagramie i tam pokazały odnowiony pokój. Zdjęcie poniżej.

Julia Kamińska o planach po "BrzydUli"
Julia Kamińska o planach po "BrzydUli" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Żmijewska gorzko o braku tolerancji w społeczeństwie

Ewa Żmijewska nie kryje się ze swoim związkiem. W wywiadzie dla "Interii" podkreśliła to, że miłość dwóch kobiet w Polsce nie jest mile widziana. Homoseksualny związek narażony jest na ostracyzm i brak akceptacji otoczenia.

"To, co obecnie dzieje się dookoła nas jest przerażające. Niestety historia niczego nas nie nauczyła. Pozostajemy bez wzajemnego szacunku, obojętni na ludzką krzywdę, tworzymy sojusze, bazując na konfliktach i nietolerancji. Trzeba głośno krzyczeć i powtarzać wszem wobec, że niezależnie od statusu społecznego, koloru skóry, poglądów politycznych, kultury, orientacji seksualnej, wieku, płci… wszyscy jesteśmy ludźmi, jesteśmy TACY SAMI" - powiedziała córka Artura Żmijewskiego w wywiadzie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości