Córka Toma Cruise'a ma już 17 lat. Nie rozmawiała z ojcem od wielu lat...

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Córka Toma Cruise'a ma już 17 lat. Kiedy aktor widział ją po raz ostatni?

Suri Cruise Holmes od ponad dekady nie ma kontaktu z ojcem. Tom Cruise widział ją ostatni raz, gdy była małą dziewczynką. Przez ten czas jego córka bardzo się zmieniła, ale ma w sobie sporo cech wyglądu, które przypominają tatę. Suri niedługo będzie pełnoletnia i czeka ją poważna zmiana. Oceńcie, kogo przypomina wam bardziej: Toma Cruise'a czy Katie Holmes.

Tom Cruise skończył 60 lat. Z aktorką Nicole Kidman adoptował dwójkę dzieci. Podobno nadal ma z nimi kontakt. Z Katie Holmes ma biologiczną córkę Suri, która przyszła na świat 18 kwietnia 2006. Jej rodzice wzięli bajkowy ślub w średniowiecznym zamku warownym Odescalchi w Bracciano. Gdy dziewczynka miała sześć lat, Katie Holmes złożyła pozew o rozwód, żądając wyłącznej opieki nad Suri.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem"
Michał Czernecki o popełnionych błędach. "Nie byłem idealnym ojcem" Michał Czernecki w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedział o swoich dzieciach.

Tom Cruise nie ma kontaktu z córką

Tom Cruise jest aktywnym członkiem scjentologii. Przez pewien czas Katie Holmes też zainteresowała się tym ruchem religijnym. Jednak w porę zauważyła, że scjentolodzy chcą kontrolować każdy aspekt jej życia. W 2012 roku aktorka odeszła z Kościoła i od męża. Argumentowała swoją decyzję dbaniem o dobro córki. Tom Cruise nie zmienił religii i musiał zaakceptować to, że nie zobaczy już Suri, bo scjentolodzy nie mają prawa spotykać się z ludźmi, którzy porzucili wiarę. Suri trafiła więc pod opiekę mamy.

Źródło brytyjskiego tabloidu "The Mirror" twierdzi, że Suri nie zna swojego ojca i nie spędzała z nim czasu od dekady.

"Nie chodzi na jego filmy i nie odgrywa żadnej roli w jej życiu" — powiedział informator gazety.

Jakiś czas temu w zagranicznych mediach było głośno o tym, że Tom Cruise rozważa opuszczenie scjentologów, bo zależy mu na odnowieniu kontaktu z córką. Według komentatorów aktor ma silną pozycję w sekcie i nadaje się nawet na jej lidera. Gdyby jednak opuścił grupę, nie tylko zyskałby relację z dzieckiem, ale również zaufanie fanów, którzy mimo jego sukcesów zawodowych i kultowych ról, mają do niego dystans.

Jak wygląda teraz Suri Cruise Holmes?

W mediach społecznościowych pojawia się wiele nowych zdjęć Suri. To już prawie dorosła kobieta o niezwykłej urodzie. Porównuje się ją do matki, ale też zwraca się uwagę na cechy wyglądu, które świadczą o tym, że jest kopią ojca. Jest wiele głosów, że to znakomita mieszanka genów rodziców.

"Wygląda jak młoda Katie" - piszą fani na Instagramie.

"Suri jest idealnym połączeniem obu rodziców" - oceniają inni.

"Jest żeńską wersją Toma" - komentują.

Według "The Mirror" Suri rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu. Dziewczyna ma pójść do college'u. Złożyła podania do szkół na całym świecie. Katie Holmes wolałaby, aby jej pociecha studiowała w Nowym Jorku, by być blisko niej. Aktorka jest nadopiekuńczą mamą.

"The Mirror" podaje, że Tom Cruise nie spotyka się z dzieckiem, ale wciąż wspiera je finansowo. Płaci alimenty w kwocie 400 tys. dolarów miesięcznie, co daje prawie 2 mln złotych, do momentu aż osiągnie pełnoletniość. Gwiazdor zgodził się także pokrywać koszty medyczne, dentystyczne, ubezpieczeniowe, edukacyjne, uczelniane i inne pozaszkolne.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images

Pozostałe wiadomości