Córka Tomasza Oświecińskiego uczy się w domu, by rozwijać karierę. Co na to aktor?

Autor:
Dominika
Kowalewska
Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński realizuje się nie tylko jako aktor, ale również mąż i ojciec. Jego córka Maja Oświecińska poszła w ślady rodzica i ma na koncie kilka ról. Od pewnego czasu fani seriali mogą oglądać ją w "Na Wspólnej". Nastolatka ma przed sobą egzamin 8-klasisty. Aby umiejętnie połączyć rozwój kariery z edukacją, musiała przejść na nauczanie domowe.

Tomasz Oświeciński jest polskim aktorem niezawodowym, któremu ogólnopolską rozpoznawalność przyniosły role w takich produkcjach jak "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w reżyserii Patryka Vegi, w których wcielił się w postać Marcina "Stracha" Opałki. Poza rozwojem kariery gwiazdor skupia się na życiu rodzinny. Od wielu jest w związku małżeńskim z partnerką Aleksandrą, z którą doczekał się córki Mai. Para ma za sobą poważny kryzys, który jednak przetrwała i dała sobie drugą szansę. Zakochani często razem brylują na branżowych wydarzeniach, a ich pociecha postanowiła pójść w ślady ojca i spróbować swoich sił w aktorstwie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt
Izabela Zeiske o relacji z adoptowanymi dziećmi. Wciąż mają kontakt

Maja Oświecińska - kariera, nauka, Instagram

Maja Oświecińska stawia pierwsze kroki w aktorstwie. Nastolatka postanowiła pójść w ślady ojca i radzi sobie coraz lepiej. Aktualnie córka Tomasza Oświecińskiego jest w stałej obsadzie m.in. serialu "Na Wspólnej". Wciela się w nim w postać Julii, córki Magdy i Igor (w tej roli od lat nieprzerwanie Jakub Wesołowski). Dziewczynka miała do zagrania naprawdę trudne i wymagające sceny. W jednym z wątków Julia padła ofiarą pedofila. Zagranie dziewczynki, która przeżyła tak dotkliwą traumę, nie jest łatwym zadaniem. Fani przyznają, że poradziła sobie z tym całkiem dobrze, a Tomasz Oświeciński był wówczas bardzo dumny z córki.

Mimo młodego wieku Maja Oświecińska od lat jest aktywna w sieci. Na Instagramie publikuje rodzinne zdjęcia i dzieli się efektami projektów zawodowych, w których się realizuje. Nastolatka stara się być w kontakcie z fanami, których liczba nieustannie rośnie. W tym roku Maja Oświecińska będzie musiała zmierzyć się z pierwszym ważnym egzaminem - egzaminem 8-klasisty.

"4 miesiące. Dokładnie tyle czasu dzieli mnie od egzaminu 8-klasisty. Czy się boję? Może trochę... Jednego przedmiotu mniej, innego bardziej" - pisała w styczniu w mediach społecznościowych.

Tomasz Oświeciński o nauce w domu

Maja Oświecińska jakiś czas temu porzuciła tradycyjną szkołę i przeszła na nauczanie domowe. Wszystko dlatego, by mogła jednocześnie uczyć się i rozwijać zawodowo, a także realizować swoje liczne pasje. Przemyśleniami na temat takiego rozwiązania podzielił się niedawno ojciec młodej gwiazdy. Tomasz Oświeciński przyznał, że jest to idealna alternatywa dla tych dzieci, które marzą o karierze aktorskiej.

"Z własnego doświadczenia wiem, że nauczanie domowe może być świetnym sposobem na dostosowanie edukacji do indywidualnych potrzeb dziecka. Kiedy pracujesz jako aktorka, czasami musisz działać poza schematem i być elastycznym w swoim planie dnia. Nauczanie domowe daje ci wolność i elastyczność, którą potrzebujesz, aby skutecznie zarządzać swoim czasem" - napisał na Instagramie.

Tomasz Oświeciński podkreślił, że tego typu rozwiązanie umożliwia nauczenie się zarządzania własnym czasem. A to w pracy aktora umiejętność niezbędna! Gwiazdor pochwalił ponadto córkę za to, jak radzi sobie w domowej szkole. Ostatnio zdobywa same 5 i 6, co oznacza, że ta forma nauczania prawdopodobnie zdaje egzamin.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Tomasz Oświeciński z żoną Aleksandrą
Tomasz Oświeciński z żoną Aleksandrą Tomasz Oświeciński z żoną Aleksandrą Źródło: MWMEDIA
Tomasz Oświeciński z Aleksandrą i córką Mają, rok 2019 Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości