Czesław Mozil o ojcostwie. "Niektórzy by mówili, że dobrze, że nie mam dzieci, bo co by z nich wyrosło?"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Czesław Mozil o ojcostwie. Dlaczego nie będzie miał dzieci?

Czesław Mozil to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Niedawno w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl otworzył się na temat ojcostwa i częstych pytań o potomków. Wyznał, o czym jego zdaniem zapominają osoby decydujące się na dzieci.

Już w marcu 2023 roku widzowie TVN będą mogli przyjrzeć się bliżej relacji Czesława Mozila. Muzyk wraz z ukochaną wzięli bowiem udział w nowym sezonie "Azja Express". Jak poradzą sobie z podróżniczą przygodą? 

Czesław Mozil o ojcostwie 

Czesław Mozil od lat jest jednym z najchętniej słuchanych muzyków w Polsce. Jego teksty często odnoszą się do własnych przeżyć. W jednym z utworów odwołał się do podjęcia decyzji, że nie zostanie ojcem. W rozmowie z nami wyjaśnił, jak odpowiadał na pytania o to kiedy i czy zostanie tatą. 

- Ja odpowiadałem tak, jak odpowiadam cały czas. Nie będę ojcem z różnych powodów. Wybraliśmy taką drogę, a też spotkaliśmy się z moją Dorotą bardzo późno - powiedział artysta w rozmowie z Kaliną Szymankiewicz. 

Czesław Mozil wyjaśnił też, jak jego zdaniem należy odpowiadać na takie zagadnienia i o czym często zapominają osoby decydujące się na potomstwo. 

- Wydaje mi się, że każda para sama musi znaleźć swój sposób. Nie będę radził. Jestem muzykiem, mam taki i taki wizerunek. Niektórzy by mówili, że dobrze, że nie mam dzieci, bo co by z nich wyrosło? Ja zwracam uwagę tylko na to, że dzieci łatwo zrobić, ale bardzo trudno wychować, a o tym bardzo dużo ludzi zapomina - wyznał. 

Czesław i Dorota Mozilowie - historia miłości 

Czesław i Dorota Mozilowie poznali się w 2011 roku podczas jednej z sesji zdjęciowych. Para szybko znalazła wspólny język, jednak na początku ich relacja była czysto przyjacielska. 

"Zdarzało się też, że dzwonił w środku nocy i zwierzał się z problemów z kolejną dziewczyną. Znajomi spiskowali i podejrzewali nas o romans, którego nie dość, że nie było, to jeszcze jego wizja zdawała nam się co najmniej absurdalna. Brałam pełną odpowiedzialność za swoje myśli i uczucia, a Czesława Mozila w nich nie było" - powiedziała niegdyś Dorota Mozil w wywiadzie dla magazynu "Twój Styl". 

 "Wielu znajomych myślało, że jesteśmy parą. A my po prostu spędzaliśmy ze sobą dużo czasu. W końcu, po kilku latach, zrozumieliśmy, że nasza przyjaźń to coś więcej" — wyznał w wywiadzie.

W 2012 roku praca nad wspólną marką modową znacząco ich zbliżyła. Podczas jednego ze służbowych wyjazdów spontanicznie odwiedzili Toruń, by po kilku godzinach wrócić z niego jako para. 

Po kilku latach w programie "Duży w maluchu" Czesław Mozil wyjawił, że w tajemnicy przed mediami wzął ślub z ukochaną Dorotą. 

"Jestem żonaty. 17 grudnia pobrałem się z Dorotą w Warszawie. Mogę zdradzić, że wesele kosztowało dwa tysiące złotych. Była najbliższa rodzina. Jeśli ktoś chce porady, jak tanio zorganizować wesele, służę pomocą. Jestem ekspertem!" - powiedział. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości