Dominika Tajner o nowym partnerze. Kim jest i jak się poznali? "Wierzę w tę miłość" [TYLKO W CZT]

Dominika Tajner o partnerze
Dominika Tajner o partnerze
Źródło: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA
Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana. Córka Apoloniusza Tajnera w rozmowie z nami uchyliła rąbka tajemnicy i powiedziała o swoim nowym związku. Jak się okazuje, jej ukochany to bokser Mariusz Wach. Dowiedzieliśmy się, jak zakochani się poznali.

Dominika Tajner zyskała popularność dzięki związkowi z Michałem Wiśniewskim. Para wydawała się być szczęśliwa do czasu, kiedy na jaw wyszły informacje o ich rozwodzie. Córka Apoloniusza Tajnera długo nie mogła znaleźć prawdziwej miłości, aż do teraz.

W jednym z wywiadów Dominika Tajner wyznała, że jest naprawdę szczęśliwa, a to zasługa boksera Mariusza Wacha, z którym gwiazda jest związana od kilku miesięcy. W rozmowie z nami Dominika Tajner opowiedziała o kulisach związku.

Dominika Tajner i Mariusz Wach są parą

Aleksandra Czajkowska, cozatydzien.tvn.pl: Jak się poznaliście? Dominika Tajner: Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Chciałam, żeby Mariusz pomógł mi przy treningach, ale był to całkowity spontan, kolega kolegi i tak się to ciekawie potoczyło. Chciałam się doradzić w kwestii diety, ćwiczeń, treningów bokserskich, a tak naprawdę to chciałam go poderwać i to mi się udało (śmiech), oczywiście pół żartem, pół serio.  Mówiła pani w jednym z wywiadów, że czuje, że jest to miłość do końca życia. Nadal tak jest? Tak jest cały czas, ale wiadomo, że to są dla nas początki, jesteśmy razem 3 miesiące, więc nie bardzo długo, ale w miarę intensywnie. W końcu przychodzi ten moment docierania się, ale dużo rozmawiamy i staramy się wszystko przegadywać na bieżąco.  Nie miała pani obaw przed wejściem w kolejny związek? Nie miałam szczęścia w miłości, więc byłam już bliska podjęcia decyzji, że zostanę sama do końca życia, a tu jednak pojawiło się to uczucie. Nie chcę za dużo mówić, żeby nie zapeszyć, bo tę radość wcześniej okazywałam zbyt szybko i zbyt pochopnie i naprawdę nie mam najlepszych doświadczeń, ale wiadomo, że to jest z reguły tak, że albo się trafi na tę drugą połówkę, albo nie, dużo życie weryfikuje, ale staram się nam kibicować.

Mariusz Wach
Mariusz Wach
Źródło: MWMEDIA

Nie boi się pani krytyki? Nie, ja mam dużo dystansu do siebie, więc nie zwracam na to uwagi. Tutaj nie było hejtu, miałam taki moment, że w którymś momencie za szybko cieszyłam się, że kogoś poznałam i może na to ludzie zwrócili uwagę, że próbowałam i spadałam, ale nie. Może mam takie szczęście do ludzi, już trochę lat w show-biznesie jestem, więc wiem, z czym się trzeba liczyć. Jak to mówią: "jeszcze się taki nie urodził, kto by każdemu dogodził", ale też nie o to w życiu chodzi, trzeba być szczęśliwym. Nie chciałam się szybko wychylać, ale też nie da się ukryć całkowicie tego związku. Jestem na ten moment szczęśliwa i staram się to wszystko poukładać, może trochę nauczona doświadczeniem i z dystansem, ale trzeba w coś wierzyć. Czasy są też trudne, ale ja wierzę w tę miłość i mam dobre przeczucie.  Słychać, że jest pani naprawdę szczęśliwa.  Miałam taką czarną serię w swoim życiu, dość trudny czas, ale też starałam się w tym wszystkim być pozytywna i może trochę zasłużyłam na to, żeby w końcu mieć u boku fajnego partnera, na którego mogę liczyć. Chyba trochę ten sport nas połączył, bo to też nie jest łatwe. Mariusz jest czynnym zawodnikiem i muszę się liczyć z tym, że te wyjazdy są długie. Kiedy przygotowuje się do walki, może być wyłączony nawet 3 miesiące i skupiony na treningach, ale ja również jestem ze sportowej rodziny i jestem tego nauczona. 

Mariusz Wach i Dominika Tajner
Mariusz Wach i Dominika Tajner
Źródło: MWMEDIA

Kim jest Mariusz Wach?

Mariusz Wach to polski bokser urodzony w 1979 r. Wychował się w wielodzietnej rodzinie w Krakowie. Do szkoły zawodowej uczęszczał w Nowej Hucie i został ślusarzem-spawaczem. Dużo wsparcia dostał od taty, który pilnował jego regularnych treningów. Pierwszy sukces był w 2002 r., walcząc w barwach Tomeksu Nowa Huta zdobył brązowy medal indywidualnych mistrzostw Polski w Białymstoku. Od 2005 r. doskonale radzi sobie na ringu, a jego wygrane były wielokrotnie spektakularne. Na ponad 35 walk wygrał ok. 28.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: PIOTR ANDRZEJCZAK/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości