Dorota Gardias zaskoczyła fanów. "Nigdy wcześniej nie miałam tak odważnego zdjęcia"

Dorota Gardias na zdjęciu sprzed lat
Dorota Gardias
Źródło: MWMEDIA
Dorota Gardias w szczytnym celu wystąpiła w nagiej sesji zdjęciowej. Jak sama twierdzi, tak odważnie jeszcze nigdy nie zapozowała. Na wspomnianej fotografii wcieliła się w babilońską boginię Nintu.

Dorota Gardias jest modelką, dziennikarką oraz prezenterką pogody. Gwiazda już od 2006 roku jest związana ze stacją TVN. Z pewnością ogromną rozpoznawalność przyniosła jej wygrana w jednej z edycji tanecznego show. Modelka była również uczestniczką takich programów jak "Azja Express" oraz "Mask Singer".

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo.

Tajemnice produkcji #8 Kulisy programu "Kuba Wojewódzki". Wygląd studia, zakamarki, sekrety programu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Gardias w odważnej sesji zdjęciowej

Dorota Gardias z racji bycia modelką kilkukrotnie w swojej karierze uczestniczyła w odważnych sesjach zdjęciowych. Gwiazda doskonale wie, że uroda jest jednym z wielu jej atutów i co jakiś czas decyduje się na pokazanie swoich wdzięków. W podjęciu decyzji o udziale w nowej rozbieranej sesji zdjęciowej nie bez znaczenia był fakt, że ta ma posłużyć szczytnemu celowi.

Gwiazda TVN zdecydowała się zapozować dla Fundacji Projekt Kobiety. Zdjęcie przedstawiające Dorotę Gardias, która wcieliła się w babilońską boginię Nintu stało się częścią wystawy "Przedwiecze". Na wspomnianej fotografii pogodynka pozuje całkowicie nago. Na temat kulis jej powstania Dorota Gardias postanowiła uchylić rąbka tajemnicy pod nagraniem na swoim Instagramie. Gwiazda zdradziła tam, że sama sesja była dla niej nie tylko ekscytująca, ale również i... stresująca.

"Nigdy wcześniej nie miałam tak odważnego zdjęcia. I mimo faktu, że stresowałam się niesłychanie, byłam obwieszona niezliczonymi łańcuszkami, a na głowie dźwigałam gigantyczny wieniec, to muszę przyznać, że czułam się wspaniale. Silna, dumna, niepokonana. [...] Na tym pysznym zdjęciu z ekscytacją wcieliłam się w babilońską boginię Nintu - pramatkę wszystkich bogów, prawdopodobnie jedną z najstarszych czczonych przez ludzkość bogiń w historii świata. Drogie Panie! Poszukujmy w sobie bogiń na co dzień i od święta! A ja, razem z moim alter ego - boską Nintu, zapraszamy na wystawę "Przedwieczne" - napisała gwiazda pod wideo przedstawiającym jej odważne zdjęcie.

Zanim została znaną pogodynką Dodorta Gardias brała udział w konkursach piękności

Dorota Gardias jest laureatką licznych konkursów piękności. Gwiazda w 1999 roku została wybrana Miss Lubelszczyzny. W tym samym roku startowała również w konkursie Miss Polonia. Modelka swoją urodą zachwycała nie tylko podczas znanych konkursów, ale również w licznych sesjach dla znanych magazynów. Wystąpiła m.in. na okładkach: "Cosmopolitan", "Twój Styl" czy "Moda & Styl".

Jednak to przypadek sprawił, że Dorota Gardias stała się pogodynką, którą pokochali widzowie stacji TVN. Wszystko zaczęło się od tego, że przyjaciele namówili przyszłą gwiazdę na udział w jednym z castingów, który jak się później okazało, poszedł jej idealnie. Modelka rewelacyjnie odnalazła się w nowej roli. Warto dodać, że Dorota Gardias brała udział w popularnych programach takich jak "Azja Express", "Mask Singer". Znana pogodynka od 2006 roku współpracuje z TVN Meteo.

Dorota Gardias ma na swoim koncie również liczne nagrody i nominację. Została laureatką plebiscytu "Telekamery 2010" w kategorii "prezenter pogody". Była nominowana również w konkursie "Viva! Najpiękniejsi" w kategorii "Najpiękniejsza Polka". Modelka także wielokrotnie angażowała się w różne akcje charytatywne w tym w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ostatniej edycji można było wylicytować jej występ wokalny. Aukcja osiągnęła zawrotną kwotę 20 300 złotych.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości