Dorota Masłowska miała wypadek. Pokazała zdjęcie ze szpitala. "Dużo emocji"

Dorota Masłowska miała wypadek
Dorota Masłowska miała wypadek
Źródło: mwmedia
Dorota Masłowska miała wypadek. Pisarka i kompozytorka pokazała zdjęcie ze szpitala. Artystka poinformowała o wydaniu nowego albumu muzycznego, a dzień później miała wypadek. Dorota Masłowska wyznała nawet, co o jej twórczości powiedziała lekarka. Zobaczcie.

Dorota Masłowska to uznana artystka. Zajmuje się dramatopisarstwem, pisze też felietony i tworzy muzykę. Jej powieść pt. "Paw królowej" została doceniona przez krytyków, którzy przyznali jej Nagrodę Literacką "Nike". Dorota Masłowska świętowała premierę nowego albumu. Niestety artystka nie może się tym w pełni cieszyć.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Marysia Sadowska o reżyserii, mężu i rodzicach
Marysia Sadowska o reżyserii i rodzinie. Pracuje na planie z mężem
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Dorota Masłowska miała wypadek. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Dorota Masłowska 21 kwietnia miała powód do radości. Poinformowała o wydaniu nowej płyty. Dzień później artystka przekazała fanom niepokojące wieści. W sobotę miała wypadek, przez który trafiła do szpitala. Pisarka pokazała na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Zdradziła wcześniej, że do wypadku doszło w parku, gdy wyszła pobiegać i została potrącona przez rozpędzonego psa. Artystka usunęła jednak tę informację z mediów społecznościowych, ale niektóre portale zdążyły ją odnotować.

Dorota Masłowska opowiedziała też o reakcji lekarki na album pt. "Wolne".

"Dużo emocji, dużo wiadomości, dużo rozmów. W piątek pękała mi trochę głowa, w sobotę pękła mi już dosłownie, kiedy biegałam rano w parku i podciął mnie rozpędzony pies [...] Plusy: bardzo długo funkcjonowałam wczoraj pod pochlebnym kryptonimem 'kobieta lat ok. 30'. Dopóki lekarka, która robiła mi tomografię, nie powiedziała: 'o, akurat słuchałam wczoraj pani płyty! Tzn. nie skończyłam'. Ja: nie podobała się pani? Lekarka: 'powiem dyplomatycznie: nie skończyłam'" – opisała pisarka.

Dorota Masłowska później jeszcze raz zwróciła się do fanów i podziękowała im za wiadomości oraz pozytywne recenzje jej nowej płyty.

"Jestem niebotycznie szczęśliwa" - stwierdziła na Instagramie.

Muzyczna twórczość Doroty Masłowskiej

Dorota Masłowska już w 2003 roku nagrała dwie piosenki z zespołem Cool Kids of Death. Tworzyła różne formacje muzyczne i eksperymentowała z formą. Jej znakiem rozpoznawczym jest ironia. Później występowała pod pseudonimem "Mister D.". W 2014 roku ukazał się jej pierwszy solowy album. Sławę zyskał utwór pt. "Chleb", który był promowany przez teledysk z Anją Rubik w roli głównej. Popularny był też klip do piosenki "Hajs". Jedno i drugie wideo wyreżyserował Krzysztof Skoneczny.

Utwór "Weź skręć" promuje nowy album Doroty pt. "Wolne", który zadebiutował 21 kwietnia. To nowe po "Mister D." wcielenie Doroty Masłowskiej. Po ośmiu latach artystka powróciła na muzyczny rynek. Album zrealizowała w wytwórni SBM. Krążek składa się z 12 utworów, powstałych do bitów m.in. Białasa, Lanka, Lucassiego i Auera. Tym razem Masłowska występuje jako DOROTA.

"Nie rezygnując z właściwych Mister D. absurdalnych poetyk i figur, DOROTA wchodzi w emocjonalny mrok, śmiało eksplorując rzadko obecne w muzyce popularnej tematy takie jak: wojna, śmierć czy kobiecy erotyzm" - czytamy w opisie poniższego klipu w serwisie YouTube.

Piosenka "Weź skręć" budzi emocje fanów.

"Jak zawsze — majstersztyk, głęboki, ale i ostro-gorzko-rubaszny. Szacun" - piszą jedni. A drudzy mają mieszane odczucia: "Lubiłem poprzedni muzyczny performance Doroty, ale o tym wcieleniu wciąż nie wiem, co myśleć".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Poniżej klip z modelką Anją Rubik, który w 2014 roku bił rekordy popularności w serwisie YouTube.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości