Dorota Szelągowska rezygnuje z niani. Kto zajmuje się teraz 5-letnią Wandą?

Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska rezygnuje z niani
Źródło: MWMEDIA
Dorota Szelągowska przeżywa ostatnio wyjątkowy czas. W jej życiu pojawiło się dużo zmian. Nie tylko zmieniła otoczenie, ale czeka ją kompletna zmiana codzienności. Projektantka zdradziła bowiem, że zrezygnowała z usług niani swojej 5-letniej córeczki.

Dorota Szelągowska od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych gwiazd stacji TVN. Kolejne odcinki programów "Dorota was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Totalne remonty Szelągowskiej" przyciągają tłumy widzów już od dobrych kilku lat. Nic więc dziwnego, że fanów interesuje też życie prywatne projektantki. Ku ich uciesze, prezenterka dzieli się nim naprawdę chętnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

GORTAT TEAM vs WOJSKO POLSKIE! Relacja z niezwykłego meczu. Część 2
Źródło: "Co za Tydzień"

W życiu Doroty Szelągowskiej — same zmiany

W życiu Doroty Szelągowskiej dzieje się ostatnio naprawdę dużo. Gwiazda przeżyła ostatnio trudne chwile w związku z nawrotem choroby nowotworowej swojej mamy, Katarzyny Grocholi. Pisarka na szczęście czuje się już lepiej, aktualnie przechodzi rekonwalescencję i kolejne testy na obecność innych zmian.

Być może właśnie dlatego Dorota Szelągowska potrzebowała kilku znaczących zmian w swoim życiu. Zrezygnowała z przepastnego apartamentu z basenem na rzecz klimatycznego mieszkania w warszawskiej kamienicy. Teraz zdradziła, że dokonała kolejnej rewolucji. Jej córka nie będzie już zostawała pod opieką niani. Bynajmniej nie jest to jednak wina samej opiekunki, kobieta oddawała bowiem dziewczynce całe swoje serce, a projektanta bardzo to doceniała. Poczuła jednak, że powinna spędzać z Wandą dużo więcej czasu.

"W tej chwili doceniam te rytuały — kiedy rano wstajemy, ja przyrządzam mojej córce śniadanie, chyba że akurat ona nie chce, potem mam awanturę o ubieranie się, bo jest małą dziewczynką, która chce się ubrać w zupełnie inne rzeczy" - zdradzała w rozmowie z Plejadą.

Dorota Szelągowska zdradziła, kto opiekuje się jej córką

Córka Doroty Szelągowskiej ma obecnie pięć lat i jest uroczym przedszkolakiem.

"Jedziemy na hulajnodze do przedszkola, potem o którejś ją odbieram, idziemy na lody, idziemy do parku. Wszystko się zmieniło. Teraz ona mi opowiada, co wydarzyło się w przedszkolu, a nie najcudowniejszej niani" — wyznała. Wanda zdecydowanie nie może narzekać na brak dorosłych, którzy chcą się nią opiekować. Może liczyć przede wszystkim na kochającego tatę, byłego męża Doroty Szelągowskiej, Michała Wawro. Projektanta słynie też ze swojej otwartości na ludzi, stąd ma wokół siebie krąg przyjaciół, zawsze gotowych jej pomóc. "Jest tata Wandy, są przyjaciele — tu nie ma żadnego problemu. Wychowujemy córkę razem pomimo tego, że jesteśmy osobno. Bardzo fajnie współpracujemy — jak on pracuje, to ja mam Wandę itp. Zawsze da się dogadać. Myślę, że mamy bardzo szczęśliwe dziecko" — podsumowała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości