Dorota Wellman brała hormony, by zajść w ciążę. "Do piekła bym trafiła, żeby mieć dziecko"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
dziendobry.tvn.pl
Dorota Wellman o staraniach o dziecko

Jedynym dzieckiem Doroty Wellman jest syn Jakub, który dziś jest już prawie 30-letnim mężczyzną. Prowadząca "Dzień dobry TVN" wspomina proces starania się o niego. Dziennikarka brała hormony, by zajść w ciążę. Skutki terapii odczuwa do dziś. Opowiedziała o tym w najnowszym wywiadzie. Kim jest syn Doroty Wellman?

Dorota Wellman jest żoną fotografa Krzysztofa Wellmana. W 1993 zostali rodzicami Jakuba. Dziennikarka powiedziała kiedyś w jednym z wywiadów, że przed zajściem w ciążę skupiała się bardziej na sobie.

"Do momentu, kiedy urodził się Kuba, prowadziłam rozrywkowe, egoistyczne i nieco bezsensowne życie. Sens pojawił się, gdy urodziłam. Wówczas zrozumiałam, że jest po co i dla kogo żyć. Ukochany syn w pewnym sensie wynagrodził mi wszystkie lata cierpień. To jedyne [dziecko — red.], które mam, jest upragnione, wyczekane i najbardziej kochane" - powiedziała.

Z kolei w rozmowie z dziendobry.tvn.pl Dorota Wellman wspomina trudny czas w swoim życiu. Opowiedziała o tym, jak bardzo chciała zajść w ciążę. Stosowała więc terapię hormonalną.

"Do piekła bym trafiła, żeby mieć dziecko. Tak mi bardzo na tym zależało. Wzięłam tyle hormonów, że powinnam nimi sikać. Jestem z tego powodu bardziej otyła, niż powinnam być, bo niestety u mnie ta karuzela hormonalna trwa, ale mam to gdzieś, bo nieważne jest to, że jestem gruba, ale że mam mojego syna" - wyznała.

Agnieszka z "Gogglebox" o dzieciach. Dlaczego nie mają wspólnych zdjęć?
Agnieszka z "Gogglebox" o dzieciach. Dlaczego nie mają wspólnych zdjęć?

Kim jest syn Doroty Wellman? Jakie zasady wpoiła mu matka?

Dorota Wellman zdradza niewiele faktów na temat swojego syna. Jednak w programie "Dzień Dobry TVN" powiedziała, że Jakub jest bardzo ambitny i samodzielny. Dziennikarka wpoiła mu zasady dobrego wychowania, które zaowocowały w jego dorosłym życiu.

"Od samego początku Kuba był uczony ogromnego szacunku do kobiet, jest nauczony świetnej współpracy z kobietami, bo nigdy nie uważał, że do jakichś rzeczy się nie nadają albo nie powinny czegoś robić. Uczę go, że to jest koniecznie partnerstwo w naszym życiu — i kobieta i mężczyzna mają dokładnie takie same prawa, więc nie powinny być w ich relacjach żadne różnice" - wyznała w programie TVN.

Jak Dorota Wellman świętuje Dzień Matki? Dziennikarka zdradziła, że dostaje wymarzony prezent od syna. Liczą się dla niej chwile spędzone ze swoim jedynakiem.

"Kuba doskonale wie, że ja kocham kwiaty. Tego dnia dostaję więc jakiś wypasiony, niezwykły bukiet, ale dla mnie najpiękniejszą chwilą jest przytulanie. Jeśli się przytulimy, a ja niestety mieszczę się mojemu synowi pod pachą, bo jest ode mnie dużo wyższy, jeśli poczuję ten zapach, jeśli jestem blisko, to jest najszczęśliwszy moment mojego życia" - wyznała.

Dorota Wellman i jej syn Jakub
Dorota Wellman i jej syn Jakub Dorota Wellman i jej syn Jakub Źródło: MWMEDIA

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: dziendobry.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości