Dzieci księcia Williama i księżnej Kate poszły do nowej szkoły. Tak odebrali je rówieśnicy

Książę George, książę Louis i księżniczka Charlotte
Książę George, książę Louis i księżniczka Charlotte
Źródło: WireImage
Księżna Kate oraz książę William zadecydowali o przeprowadzce do nowej rezydencji i w związku ze zmianą miejsca zamieszkania, zapisali swoje dzieci do innej szkoły. Informator jednego z brytyjskich tygodników zdradził, jak młodzi "royalsi" zostali odebrani przez rówieśników.

Książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis są bez wątpienia ulubieńcami wszystkich fanów brytyjskiej rodziny królewskiej. Słynne rodzeństwo zawsze wywołuje ciepłe emocje, gdy pojawia się u boku księżnej Kate i księcia Williama. Chociaż dzieci następcy tronu mają opinię "uroczych urwisów", do niedawna nie było wiadomo, jak są odbierani przez rówieśników.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Karol III. Najważniejsze momenty z życia nowego króla
Źródło: cozatydzien.tvn.pl/Getty Images/Pixabay

Dzieci księcia Williama i księżnej Kate zmieniły szkołę

Książę William i księżna Kate niedawno zdecydowali się na przeprowadzkę. Małżeństwo oraz ich dzieci przenieśli się do jednej z rezydencji w Windsorze i w związku z tym książę George i księżniczka Charlotte zostali zapisani do nowej szkoły. Niedługo potem dołączył do nich najmłodszy książę Louis, który w 2023 roku rozpoczął swoją edukację jako uczeń podstawówki.

Brytyjski tygodnik "Hello!" donosi, że młodzi Windsorowie szybko zaaklimatyzowali się w nowym miejscu i polubili z innymi dziećmi, które uczęszczają do elitarnej Lambrook School. Książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis chodzą odpowiednio do szóstej, czwartej i pierwszej klasy szkoły podstawowej.

"To cudowne dzieci. Charlotte jest taka miła i uprzejma, a inne dzieci ją uwielbiają. Jest przyjazna wobec uczniów z młodszych roczników. George także wydaje się sympatycznym chłopcem, a mały Louis ma po prostu mnóstwo energii. Jest niezwykle żywiołowym 5-latkiem" - zdradza informator magazynu.

Nagranie z udziałem dzieci księcia Williama i księżnej Kate obiegło sieć

Książę William i księżna Kate starają się poświęcać dużo więcej czasu rodzicielstwu, niż ich przodkowie. Następca brytyjskiego tronu poszedł w tej kwestii śladami swojej matki, księżny Diany, która uchodziła za bardzo dobrą i "ludzką" matkę, jak na warunki królewskiego dworu. Książęta George i Louis oraz ich siostra księżniczka Charlotte mogą więc na co dzień korzystać z uroków dzieciństwa. Mimo to od najmłodszych lat są uczeni tego, że bycie w rodzinie Windsorów to nie tylko przywileje, ale też obowiązki. Z tego względu książęce dzieci często towarzyszą swoim sławnym rodzicom w oficjalnych wyjściach.

Niedawno cała trójka towarzyszyła księżnej Kate w wyprawie do organizacji charytatywnej, która zajmuje się pomocom potrzebującym rodzinom, a szczególnie dzieciom. Młodzi "royalsi" przywieźli ze sobą do placówki zabawki, a następnie podzielili się nimi z podopiecznymi fundacji.

Książę George, księżniczka Charlotte oraz książę Louis zaangażowali się w pakowanie prezentów dla potrzebujących i byli bardzo skupieni na swoim zadaniu. Nie wygłupiali się przed kamerami, jak to mają w zwyczaju i bardzo sumiennie wykonywali powierzone im czynności. Filmik z tego wyjątkowego momentu został opublikowany w mediach społecznościowych i szybko skradł serca internautów.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: WireImage

podziel się:

Pozostałe wiadomości