Edyta Herbuś i Dorota Wellman pogodziły się. "Wcale nie trzeba zgadzać się we wszystkim"

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @edytaherbus
Edyta Herbuś i Dorota Wellman pogodzone

Konflikt pomiędzy Edytę Herbuś i Dorotą Wellman zaczął się jesienią 2021 roku. Wówczas pomiędzy gwiazdami doszło do nieporozumienia. Edyta Herbuś miała żal do dziennikarki za ostrą krytykę pod jej adresem. Niedawno panie zakopały topór wojenny, czym tancerka pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Edyta Herbuś jest tancerką, której popularność przyniósł udział w show "Taniec z gwiazdami". Jednocześnie gwiazda próbowała swoich sił jako aktorka. Występowała w takich serialach, jak "Kryminalni" oraz "Na Wspólnej". Ma na swoim koncie również debiut teatralny. Aktualnie Edyta Herbuś wciąż związana jest z tańcem i pracuje jako choreograf. Dzięki ostatniemu projektowi miała możliwość spotkać się z Dorotą Wellman, z którą poróżnił ją pewien felieton.

Edyta Herbuś i Dorota Wellman - konflikt

Konflikt pomiędzy Edytą Herbuś i Dorotą Wellman trwał od września 2021 roku. Wówczas tancerka za pośrednictwem mediów społecznościowych informowała o nagłym pogorszeniu stanu zdrowia jej ukochanej babci. Kobieta musiała zostać poddana hospitalizacji. Choć ostatecznie wszystko skończyło się dobrze, zrozpaczona Edyta Herbuś podkreślała, że wydarzenia były dla niej trudne i mocno je przeżyła. Opowiedziała o tym, jak ważna w jej życiu była babcia.

Niedługo później Dorota Wellman napisała felieton. Skomentowała w nim zachowanie celebrytów, którzy ochoczo relacjonują swoje prywatne życie. Szczególnie podkreśliła brak zrozumienia dla tych, którzy nadmiernie się obnażają.

"Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać" - napisała na łamach "Wysokich Obcasów".

Choć nie wspomniała o Edycie Herbuś z imienia i nazwiska, czytelnicy od razu domyślili się, kim jest "pewna tancerka". Gwiazda nie pozostawiła zaczepki bez odpowiedzi. Edyta Herbuś opublikowała wówczas wpis, w którym stwierdziła:

""Pewna dziennikarka" o "pewnej tancerce", czyli jedna baba drugiej babie... Moja babcia zawsze powtarza: nie rób drugiemu, co tobie niemiłe. Może dlatego dalekie są mi metody poniżania innych, tylko po to, by wywyższyć siebie. W odpowiedzi na te mało eleganckie zaczepki zapraszam cię więc droga Doroto, do wspólnego działania (...)".

Martyna Wojciechowska zaprosiła do projektu kobiety z różnych stron świata. "Można przejść przez najgorsze traumy i wciąż mieć nadzieję"
Martyna Wojciechowska zaprosiła do projektu kobiety z różnych stron świata. "Można przejść przez najgorsze traumy i wciąż mieć nadzieję" Martyna Wojciechowska w rozmowie z Olivierem Janiakiem opowiedziała o szczegółach projektu, do którego zaprosiła kobiety z różnych stron świata. Zdjęcia podczas sesji wykonała Marta Wojtal.

Edyta Herbuś pogodziła się z Dorotą Wellman

Okazuje się, że Edyta Herbuś i Dorota Wellman zakopały topór wojenny. Niedawno spotkały się podczas konferencji prasowej. Panie najwyraźniej miały czas, by porozmawiać i wyjaśnić sobie nieporozumienie.

"Wiadomo, że fajne babki powinny trzymać się razem. Wcale nie trzeba zgadzać się we wszystkim, by się lubić i szanować. Pozdrawiamy ciepło i życzymy dużo beztroskiej radości z okazji Dnia Dziecka!" - napisała Edyta Herbuś.

Zdjęcie zostało opatrzone hasztagiem nawiązującym do słynnego konfliktu: #pewnatancerkazpewnądziennikarkąprzybiłysobiepiątala.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @edytaherbus

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości