Gwiazdy

Ewa Chodakowska opowiedziała o początkach w Londynie. "Pracowałam po 12 godzin na dobę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Kowalewska
Źródło:
Instagram @chodakowskaewa
Ewa Chodakowska o trudnych początkach

Najsłynniejsza polska trenerka opowiedziała o swojej przeszłości. Ewa Chodakowska nie miała łatwo. 20 lat temu, kiedy była na początku swojej kariery zawodowej, pracowała po 12 godzin dziennie. "Zasuwałam na mopie, stałam za barem, opiekowałam się dziećmi, latałam z tacą" - wspomina Ewa Chodakowska i motywuje do działania!

Ewa Chodakowska jest jedną z najpopularniejszych trenerek fitness w Polsce. Choć teraz całym jej zawodowym światem rządzi sport, nie zawsze tak było. Ewa Chodakowska od dziecka była aktywna, a w wieku 20 lat zaczęła kształcić się w sportowym kierunku. Fitness odkryła w trakcie pobytu w Grecji, gdzie poznała trenera personalnego, swojego aktualnego męża, Lefterisa Kavoukisa. Początkowo to właśnie w Grecji jej treningi zdobyły popularność. Od tamtej pory wydała aż 18 płyt DVD z ćwiczeniami. Kobiety z całej Polski trenują pod czujnym okiem Ewy Chodakowskiej, a jej autorski zestaw "Skalpel" zna każdy, kto chciał kiedykolwiek zgubić kilka centymetrów w obwodzie. Ewa Chodakowska to bizneswoman, która na co dzień jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Ewa Chodakowska o pracy w Londynie

Trenerka czynnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które zrzesza "fitnesiary" z całej Polski. Media społecznościowe są głównym kanałem komunikacyjnym oraz jednym z jej podstawowych narzędzi pracy zawodowej — to od nich zaczęła się jej kariera. Ewa Chodakowska to zatem nie tylko królowa fitness, ale także influencerka, a przede wszystkim — właścicielka firmy cateringowej, sportowej platformy internetowej oraz własnej linii naturalnych kosmetyków. Ogromny sukces zawdzięcza ciężkiej pracy, co podkreśliła w ostatnim wpisie. Ewa Chodakowska nie od zawsze była spełnioną zawodowo bizneswoman. Trenerka opowiedziała o swojej przeszłości. Okazuje się, że 20 lat temu mieszkała w Londynie. Aby się utrzymać, pracowała po 12 godzin dziennie. Co robiła?

"20 lat temu mieszkałam tutaj (w Londynie), zasuwałam na mopie, stałam za barem, opiekowałam się dziećmi, latałam z tacą. Pracowałam po 12 godzin na dobę, oszczędzając przy tym każdy grosz" - wyznała na Instagramie.

Choć teraz może sobie pozwolić na posiłek w każdej restauracji oraz zakupy w najdroższych londyńskich butikach, nie zawsze tak było.

"Omijałam szerokim łukiem ulice wysadzone po obu stronach drogimi sklepami, obłędne restauracje czy londyńskie taksówki, które odkąd pamiętam, miały opinie tych najdroższych. Minęły dwie dekady. Teraz każda wizyta w Londynie wypełniona jest po brzegi refleksją i wdzięcznością" - napisała Ewa Chodakowska.

Trenerka znana jest z tego, że wiele jej wpisów ma za zadanie motywować internautów do wzięcia sprawy w swoje ręce i do bycia '"kowalem własnego losu". Większość słów Ewa Chodakowska kieruje do kobiet, bo to one są głównymi odbiorcami jej treści. Tym razem zaapelowała:

"Kochana, czas i tak upłynie i nic się samo nie wydarzy. Tylko ty możesz zmienić swoje życie" - dodała.

Ewa Chodakowska
Ewa Chodakowska Ewa Chodakowska Źródło: MWMEDIA
Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa
Ewa Chodakowska pobiła rekord Guinnessa

Ewa Chodakowska - życie prywatne

Ewa Chodakowska od wielu lat związana jest z Lefterisem Kavoukisem, które poznała podczas pobytu w Grecji. Choć początkowo miał to być jedynie wakacyjny romans, celebrytka zdecydowała postawić wszystko na jedną kartę i wprowadzić się do Greka po zaledwie 10 dniach znajomości.

"To miał być tylko wakacyjny romans, jednak intuicja podpowiadała mi, że to coś więcej. Po 10 dniach znajomości powiedziałam do niego: Miałam wracać do Polski, ale nie chcę tego kończyć. Wiesz co? Zrobię sobie przerwę w szkole, zostanę z tobą na rok. Jestem ciekawa, gdzie nasz potencjał nas zaprowadzi. Wprowadzam się do ciebie" - wspominała podczas jednego z wywiadów.

Jak widać, szalony pomysł wypalił. Para pobrała się 25 września 2013 roku i od tamtej pory dzielą swoje życie pomiędzy dwie ojczyzny - Polskę i Grecję.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło: Instagram @chodakowskaewa

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości