Ewa Farna pokazała najnowsze zdjęcie córeczki. Ma już bujne włoski. "Ciesz się chwilą"

Ewa Farna powróciła na Instagram i pokazała córeczkę
Ewa Farna powróciła na Instagram i pokazała córeczkę
Źródło: MWMEDIA
Ewa Farna ma dwoje małych dzieci. Niedawno urodziła córkę, więc teraz każdą wolną chwilę poświęca swojemu maleństwu. Jednak realizuje się też w pracy i wróciła już do występów na scenie. Wokalistka zapowiedziała koncerty ze swoim udziałem. Kiedy i w jakich miastach będzie śpiewać? Ewa Farna odniosła się też do swojej aktywności w mediach społecznościowych, pokazując najnowsze zdjęcie córeczki.  

Ewa Farna zajmuje się swoją rodziną, a szczególnie małymi dziećmi, które wymagają stałej opieki. Jej syn Artur skończył w czerwcu trzy latka, a córka Ella przyszła na świat na początku marca tego roku. Piosenkarka opublikowała najnowsze zdjęcie maleństwa, na którym widać bujne włoski dziewczynki.

Ewa Farna rozczuliła fanów zdjęciem z córeczką

Fani Ewy Farnej są wyrozumiali i wspierają swoją idolkę. Doskonale wiedzą, z czym wiążę się opieka nad dziećmi. Jednocześnie są wdzięczni gwieździe za to, że już cieszy ich swoimi występami na koncertach. Internauci są pod wrażeniem tego, jak Ewa Farna godzi macierzyństwo z karierą.

"Jestem tutaj w 'souszalach' może teraz trochę mniej obecna, ale jestem dokładnie tam, gdzie mam być" - opisała krótko swoje zdjęcie z córeczką.

Fani pośpieszyli ze wsparciem i życzliwością, która płynie z ich komentarzy na Instagramie.

"Wszystko ma swój czas, a w sobotę czas będzie na ogromne szaleństwo na koncercie w Warszawie i to jest piękne, że da się to wszystko pogodzić!" - czytamy pod publikacją wokalistki.

"Pięknie obie wyglądacie. Souszale poczekają, są ważniejsze sprawy" - dodała internautka.

"Jesteś tam Ewa, gdzie są te najcenniejsze widoki. Rodzina... "souszale" nie zając, nie uciekną.... Wszystko godzisz i to jest piękne. Ciesz się każdą chwilą" - zachęciła piosenkarkę jej fanka.

SOKOLOWSKA_WSPARCIEKOBIET
Katarzyna Sokołowska o wsparciu kobiet. "To przerosło moje oczekiwania"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kariera Ewy Farnej po urodzeniu drugiego dziecka

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Zarówno w pierwszej, jak i drugiej ciąży Ewa Farna pracowała prawie do rozwiązania. W wywiadach podkreślała, że bardzo dobrze się czuła. Przed urodzeniem córki zdążyła wydać nową płytę pt. "Umami", którą nadal promuje na trasie koncertowej. Oczywiście zaraz po porodzie wokalistka zrobiła sobie przerwę w pracy, ale teraz znów cieszy swoich słuchaczy. Publiczność Ewy Farnej już zgłasza gotowość na jej koncerty.

Wokalistka 16 lipca wystąpi w Warszawie na imprezie Lato na Pradze. Koncertowy kalendarz ma wypełniony po brzegi. Czeka ją praca przez następne kilka miesięcy. Szczegółową rozpiskę jej występów znajdziecie w poście, który zamieściliśmy poniżej. Ewa Farna pojawi się m.in. w Katowicach, Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu. Również w Ostrawie czy Pradze.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości