Gwiazdy

Ewa Farna pokazała pierwszy filmik z dziećmi. "Połóg. Kiedyś zdążę napisać więcej"

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Ewa Farna pokazała filmik po urodzeniu drugiego dziecka

Ewa Farna jest teraz mamą dwójki. W 2019 roku powitała na świecie synka Artura, w marcu do rodziny dołączyła córeczka Ella. Gwiazda pokazała pierwsze nagranie po urodzeniu drugiego dziecka. Tak wygląda jej połóg.

Ewa Farna od pięciu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z Martinem Chobotem, który był muzykiem w jej zespole. Para najpierw została rodzicami chłopca o imieniu Artur, a niedawno do ich rodziny dołączyła córeczka Ella.

Ewa Farna w połogu. Pokazała pierwsze nagranie po urodzeniu drugiego dziecka

Ewa Farna przyznała, że w obu ciążach bardzo długo pozostawała aktywna zawodowo. Dwa tygodnie przed narodzinami synka miała ostatni występ. Przed rozwiązaniem drugiej ciąży promowała swoją nową płytę pt. "Umami". Gdy urodziła córeczkę, dodała tylko jedno zdjęcie z maluszkiem i przez miesiąc nie udzielała się w mediach społecznościowych. W końcu spełniła oczekiwania fanów i podzieliła się kolejną chwilą z życia młodej matki. Ewa Farna pokazała, jak wygląda w połogu.

Na nagraniu widzimy roześmianą piosenkarkę, która tuli swoją córeczkę, a w tle bawi się jej syn Artur. Gwiazda zamieściła krótki opis.

"#połóg. Kiedyś pewnie zdążę napisać więcej, pewnie kiedyś tak" - napisała na Instagramie.

Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży
Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży Anna Dereszowska o powrocie do formy sprzed ciąży

Ewa Farna i Martin Chabot. Historia miłości. "Mój mąż jest facetem czynu"

Jakiś czas temu ukochany Ewy Farnej zakończył działalność w zespole żony. Piosenkarka przekazała jego decyzję za pośrednictwem Instagrama.

"Po długim rozważaniu zdecydowałem, że z końcem roku zakończę swoją działalność w zespole. Czuję, że przez te 12 lat dałem zespołowi, co potrafiłem, a on mi to, co najważniejsze — rodzinę. Gdzieś po drodze trochę zagubiłem radość z koncertowania, a uważam, że ważne jest ją znów w sobie odnaleźć, żeby móc szczerze cieszyć się byciem na scenie" - to słowa męża Ewy Farnej.

Właśnie od tego zespołu zaczęła się wspólna droga piosenkarki i gitarzysty. Para wzięła ślub po dziewięciu latach przyjaźni i czterech związku. Martin Chabot traktował relację z Ewą Farną bardzo poważnie.

"Mój mąż jest facetem czynu. Ja to cały czas paplam o tym, co by było, że fajnie by było mieć kiedyś rodzinę i dom. Kiedyś. A on mi mówi: Kiedyś? Jak kiedyś? Kiedy? Teraz to życie się dzieje. I on mnie naprawdę w tych sprawach motywuje. Bez niego nie wyszłabym za mąż, nie miała dzieciaczka, nie inwestowałabym, tylko bym o tych rzeczach gadała w wywiadach" - wyznała artystka w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

W innym wywiadzie Ewa Farna podkreśliła to, że jej partner świetnie radzi sobie z rolą męża "gwiazdy".

"Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą. Podziwiam go za to. Wiem, że wiele kobiet nie potrafi znaleźć mężczyzny, który zaakceptuje to, że nie codziennie jest obiadek na stole, posprzątane w domu, a dzieci otoczone opieką. Trudno czasem być facetem gwiazdy – mężczyźni boją się, że to odbiera im męskość. Ale w domu nie mam potrzeby dominacji. Z moim chłopakiem chcę po prostu być – zrobić dobrą kolację, napić się wina, zobaczyć serial. Bez presji" - opowiedziała w wywiadzie dla "Gali".

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości